Notowania

giełda
30.08.2017 17:58

Krzysztof Krempeć został ponownie wybrany na prezesa Mercora 

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawa, 30.08.2017 (ISBnews) - Rada nadzorcza Mercora powołała zarząd nowej kadencji - na stanowisko prezesa Krzysztofa Krempecia, na pierwszego wiceprezesa Jakuba Lipińskiego, zaś na członka zarządu Tomasza Kamińskiego, podała spółka.

"Nowa wspólna kadencja zarządu rozpoczyna się z chwilą zakończenia obrad zwyczajnego walnego zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe spółki za ostatni pełny rok obrotowy, trwający od dnia 1 kwietnia 2016 roku do dnia 31 marca 2017 roku" - czytamy w komunikacie.

Krzysztof Krempeć jest jednym z założycieli spółki, związanym z nią od 1988 r. Do lutego 2008 roku był wiceprezesem, następnie pierwszym wiceprezesem, a od marca 2008 roku pełni funkcję prezesa Mercora. Sprawował i sprawuje także funkcje zarządcze w ramach spółek zależnych Grupy Mercor.

Grupa Mercor celuje w ugruntowanie pozycji lidera w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz umacnianie swojej pozycji jednego z głównych europejskich graczy na rynku biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz