Notowania

Labo Print liczy na debiut na głównym rynku GPW jeszcze w tym roku

Podziel się
Dodaj komentarz

Labo Print liczy, że przeniesie notowania akcji z NewConnect na główny rynek Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) do końca 2015 r., poinformował prezes Krzysztof Fryc.

"Chcielibyśmy znaleźć się na głównym parkiecie warszawskiej giełdy jak najszybciej. Liczymy, że będzie to możliwe jeszcze do końca tego roku" - powiedział Fryc, cytowany w komunikacie.

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła dziś prospekt emisyjny sporządzony przez Labo Print w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii B, C, D, E. Przenosinom na główny rynek nie będzie towarzyszyła oferta sprzedaży akcji.

"Cieszymy się z decyzji Komisji Nadzoru Finansowego. Przejście naszej spółki na główny parkiet GPW pozwoli wzmocnić wizerunek, zwiększy rozpoznawalność naszego biznesu na rynku kapitałowym oraz stworzy szansę na pozyskanie nowych inwestorów, którzy obecnie nie mogą inwestować na rynku alternatywnym" - dodał prezes.

Labo Print to drukarnia cyfrowa, specjalizująca się w druku wielkoformatowym. Zadebiutowała na NewConnect w lutym 2014 r.

Tagi: przemysł elektrotechniczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz