Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
26.07.2018 11:30

Nano Games liczy na wejście na NewConnect w połowie 2019 r.

Warszawa, 26.07.2018 (ISBnews) - Nano Games liczy na wejście na NewConnect w połowie przyszłego roku, poinformował ISBnews prezes Michał Litworowski.

Podziel się
Dodaj komentarz

,,Liczymy, że na przełomie II i III kwartału 2019 wejdziemy na NewConnect. Debiut ma poprzedzić emisja akcji na finansowanie budowy centrum badawczo - rozwojowego, rozwój linii gamingowej, profesjonalnej (symulatory) i tworzenie nowych marek. Wejście na giełdę będziemy spinać z wydaniem nowego tytułu - niezapowiedzianej gry o profilu symulator sportowo - samochodowy" - powiedział ISBnews Litworowski.

Impulsy dla wyników finansowych spółki od II półrocza ma przynieść szczególnie gra ZAMBRedux i wydanie jej na wielu platformach oraz w Chinach we współpracy z chińskim wydawcą E Home Entertainment (spółką należąca do Szanghaj Oriental Pearl Group i Microsoft) oraz rozwój symulatorów szkoleniowych.

Nano Games jest niezależnym studiem developerskim z siedzibą w Krakowie. Firma koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych i wysokiej jakości gier dla szerokiej publiczności na całym świecie. Nano Games, pod marką Simpro, tworzy także profesjonalne symulatory szkoleniowe w wirtualnej rzeczywistości, skierowane dla operatorów infrastruktury krytycznej.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz