Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nowy właściciel TVN nie będzie zwalniać pracowników

0
Podziel się:

Scripps Networks nie planuje kolejnych inwestycji w Polsce.

Markus Tellenbach, prezes TVN
Markus Tellenbach, prezes TVN (Mariusz Gaczynski/East News)
bECwfFYR

Scripps Networks, który kupuje większościowy pakiet udziałów w TVN, nie planuje obecnie kolejnych inwestycji na rynku polskim - poinformował w poniedziałek Joseph NeCastro.

- Na razie nie szukamy żadnych nowych inwestycji, koncentrujemy się na TVN (...). Planujemy długoterminowo - gdyby później okazało się że są jakieś możliwości inwestycyjne na rynku, dobre dla akcjonariuszy, to jak najbardziej - powiedział w TVN24 Biznes i Świat Joseph NeCastro z Scripps Networks Interactive.

Markus Tellenbach, prezes TVN poinformował, że nie są planowane zwolnienia w spółce.

bECwfFYT

- Nasza firma będzie się rozwijała, nie będzie tutaj likwidowania miejsc pracy, wręcz przeciwnie - chcemy rozszerzać swój zakres działania, wzmacniać firmę, a to wszystko jako ewolucja, a nie rewolucja - powiedział Tellenbach.

TVN poinformował w poniedziałek rano, że Grupa ITI i Canal+ podpisały z Southbank Media, spółką zależną Scripps Networks Interactiv, umowę sprzedaży udziałów w N-Vision za 584 mln euro.

Notowania TVN - 3 dni

Scripps Networks to amerykańska sieć telewizyjna, dystrybutor kanałów telewizyjnych, w tym między innymi HGTV, Food Network, Travel Channel, DIY Network, Cooking Channel, Fine Living i Asian Food Channel. Kanały grupy docierają do ponad 220 mln abonentów w blisko 180 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku, w Ameryce Południowej oraz na Karaibach.

bECwfFYZ

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

bECwfFZu
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)