Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Onwelo ma umowę partnerską z Huawei ws. integracji rozwiązań klasy Enterprise

0
Podziel się:
Onwelo ma umowę partnerską z Huawei ws. integracji rozwiązań klasy Enterprise

Warszawa, 19.05.2016 (ISBnews) - Onwelo, firma działająca na rynku profesjonalnych usług IT, podpisała umowę partnerską z Huawei, globalnym dostawcą rozwiązań teleinformatycznych, podała spółka. Onwelo będzie integratorem rozwiązań Huawei klasy Enterprise, w tym sprzętu oraz oprogramowania do jego zarządzania.

"Partnerstwo pozwoli na realizację projektów integracyjnych opartych o technologie Huawei i wiedzę ekspercką Onwelo, gwarantując wysokiej jakości wdrożenia o krótkim czasie realizacji" - czytamy w komunikacie.

,,W ramach partnerstwa z Huawei będziemy występować przede wszystkim w roli integratora rozwiązań Huawei klasy Enterprise, w tym sprzętu (serwery, urządzenia sieciowe, macierze) oraz oprogramowania do jego zarządzania. Bardzo interesujące dla naszych klientów są także rozwiązania Huawei dotyczące wirtualizacji oraz cloud computingu. Częścią naszych usług będzie także migracja danych na sprzęt Huawei i usługi serwisowe" - powiedział business unit director w Onwelo Łukasz Ciężki, cytowany w komunikacie.

,,Bardzo się cieszę, że Onwelo dołączyło do grona naszych partnerów w Polsce. Starannie dobieramy firmy do naszej sieci partnerskiej, tak aby mieć gwarancję jak najwyższego poziomu usług dla klientów docelowych. Onwelo spełnia wszystkie kryteria, stawiane przez nas partnerom" - powiedział Janusz Smok, channel sales manager w Huawei Polska.

Onwelo to polska spółka technologiczna, która specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla firm z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej oraz FMCG. Spółka oferuje swoje usługi na całym świecie.

Huawei to chiński koncern, specjalizujący się w produkcji urządzeń i rozwiązań telekomunikacyjnych, a także informatycznych. Firma działa na rynku od 1988 roku, a jej siedzibą jest Shenzhen, w prowincji Guangdong, w Chinach. Huawei posiada również swoje ośrodki badawcze w wielu miastach w Chinach i na całym świecie. W Polsce Huawei jest znany przede wszystkim za sprawą swoich urządzeń telekomunikacyjnych oraz smartfonów. Polski oddział Huawei zatrudnia ok. 500 osób.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)