Notowania

technologie
24.05.2016 13:10

PayPal uruchomił platformę do obsługi handlu transgranicznego dla polskich firm

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawa, 24.05.2016 (ISBnews) - PayPal uruchomił usługę PassPort - platformę online przeznaczoną dla sprzedawców detalicznych, poinformowała firma. Platforma jest dostępna dla wszystkich - nie trzeba być klientem PayPal, by z niej skorzystać, podano także.

"W PayPal wierzymy w potęgę potencjału handlu transgranicznego - nawet wśród bardzo małych firm i start-upów Te firmy wiedzą, że wejście na globalne rynki może gwałtownie zwiększyć ich sprzedaż, ale jednocześnie wiele z nich nie wie, od czego zacząć. Właśnie dlatego stworzyliśmy polską wersję PayPal PassPort - całkowicie darmowej i łatwo dostępnej platformy internetowej, która dostarcza polskim sprzedawcom niezbędnych informacji oraz narzędzi wspierających wejście na zagraniczne (nawet najbardziej egzotyczne) rynki" - powiedział dyrektor zarządzający w Europie Środkowo-Wschodniej Matt Komorowski, cytowany w komunikacie.

PayPal PassPort jest platformą dla polskich przedsiębiorstw, która udostępnia informacje na temat sprzedaży produktów i usług za granicą. Zawiera przy tym narzędzia, takie jak interaktywny kalkulator, kontakty do właściwych, lokalnych organizacji kupieckich, informacje odnośnie kosztów wysyłki do wybranych krajów, trendy, kalendarze świąt, najlepsze praktyki na wybranych rykach, a także dane z raportów. Informacje przekazane są w przystępnej formie i w języku polskim, podano także.

PayPal to globalny system płatności internetowych. W 2015 roku, 28% z 4,9 mld przetworzonych przez system płatności, dokonano na urządzeniach mobilnych.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz