Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

PI III FIZAN wnioskuje do UOKiK o zgodę na przejęcie United Oilfield Services

0
Podziel się:
PI III FIZAN wnioskuje do UOKiK o zgodę na przejęcie United Oilfield Services

Private Investor III Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych (PI III FIZAN) złożył wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie przejęcia kontroli nad United Oilfield Services, podał Urząd.

Wniosek wpłynął 17 lutego. Sprawa jest w toku.

,,Planowana koncentracja [...] polegać ma na przejęciu przez Private Investor III Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych z siedzibą w Warszawie - w drodze nabycia 100% udziałów w kapitale zakładowym spółki, dających prawo do wykonywania 100% głosów na zgromadzeniu wspólników spółki - bezpośredniej kontroli nad United Oilfield Services sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie" - czytamy w komunikacie.

Podstawową działalnością Private Investor III FIZ jest działalność inwestycyjna, której celem jest wzrost wartości aktywów funduszu w wyniku wzrostu wartości lokat funduszu dokonywanych w papiery wartościowe i inne prawa majątkowe. Kontrolę nad funduszem sprawuje osoba fizyczna.

United Oilfield Services sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą w zakresie badań sejsmicznych, wierceń oraz stymulacji i testowania odwiertów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)