Notowania

polmed
06.10.2010 15:58

Polmed przydzielił 1 mln akcji

Polmed przydzielił 1 mln akcji oferowanych po 3,5 zł sztukę. Redukcja wyniosła 42,75 proc.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Polmed przydzielił 1 mln akcji oferowanych po 3,5 zł sztukę. Redukcja wyniosła 42,75 proc. - poinformowała spółka w komunikacie.

Łącznie w ramach publicznej subskrypcji akcji złożono 221 zapisów na 2.479.428 akcji.

_ Emitent w pierwszej kolejności przydzielił akcje inwestorom, którzy złożyli zapisy na akcje w związku z uczestnictwem tych inwestorów w procesie budowy księgi popytu i złożyli deklaracje zainteresowania z ceną nie niższą niż cena emisyjna oraz zapis na akcje w liczbie równej ilości akcji określonej w deklaracji zainteresowania. Powyższe kryteria spełniło 68 zapisów na łączną liczbę 1.746.800 akcji. Ponieważ łączna liczba akcji objętych zapisami złożonymi przez inwestorów biorących udział w procesie budowania księgi popytu przekroczyła liczbę akcji oferowanych, zapisy podlegały proporcjonalnej redukcji wynoszącej 42,7525 proc. _ - napisano.

Celem emisji akcji serii H było pozyskanie środków na utworzenie nowoczesnego centrum medycznego w Warszawie o powierzchni 1550 m2. Planowany termin zakończenia tej inwestycji to III kwartał 2011 roku.
Polmed jest pierwszą siecią klinik medycznych debiutującą na giełdzie. Jeszcze w tym roku planuje otwarcie placówek w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Sosnowcu, Poznaniu oraz kolejnej w Gdańsku.

Polmed jest spółką wyspecjalizowaną w świadczeniu ambulatoryjnej opieki medycznej dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Oferuje ambulatoryjne świadczenia medyczne w zakresie podstawowej oraz specjalistycznej opieki zdrowotnej. Aktualnie posiada dziewięć własnych przychodni w Gdańsku, Olsztynie, Gdyni oraz Starogardzie Gdańskim. Dzięki umowom podpisanym z renomowanymi placówkami medycznymi, klienci Polmedu mogą korzystać z usług na terenie całego kraju.

* [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ )
* [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ )
* [ Indeksy giełd na świecie ]( http://www.money.pl/gielda/swiat/ )
* [ Notowania surowców na świecie ]( http://www.money.pl/gielda/surowce/ )
* [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ )
Tagi: polmed, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz