Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Protektor ma umowy na dostawę obuwia

0
Podziel się:

Grupa Protektor w I kwartale podpisała roczne umowy ramowe z odbiorcami hurtowymi, w ramach których w roku 2010 dostarczy co najmniej 100 tys. par obuwia roboczego.

Protektor ma umowy na dostawę obuwia
(Dmitriy Shironosov/Dreamstime.com)
bECxPzkR

Grupa Protektor w I kwartale podpisała roczne umowy ramowe z odbiorcami hurtowymi, w ramach których w roku 2010 dostarczy co najmniej 100 tys. par obuwia roboczego, poinformowała spółka w czwartek.

_ Na koniec pierwszego kwartału Grupa Protektor podpisała roczne umowy ramowe zgodnie z którymi dostarczy co najmniej 100 tys par butów roboczych. Tego typu umowy zostały podpisane po raz pierwszy, co stabilizuje udział rynkowy spółki oraz daję szansę na zwiększenie w przyszłości wolumenu sprzedaży w kanale wyspecjalizowanych hurtowni BHP _ - powiedział prezes Piotr Skrzyński cytowany w komunikacie.

Skrzyński dodał, że w następnych miesiącach przewidywane jest podpisanie kolejnych nowych rocznych umów tego typu.

bECxPzkT

W ramach podpisanych umów Grupa Protektor będzie dostarczać produkty pod trzema brand-ami tj. Abeba, Prabos i Protektor, które będą kierowane do odbiorców z rynku polskiego. Zamówienia będą realizowane przez zakłady zlokalizowane w Polsce, Czechach i Mołdawii.

Narastająco w I-IV kwartale spółka miała 4,56 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 6,28 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 174,76 mln zł wobec 156,85 mln zł.

bECxPzlu
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)