Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Przemysław Gdański zrezygnował ze stanowiska wiceprezesa mBanku 

0
Podziel się
Przemysław Gdański zrezygnował ze stanowiska wiceprezesa mBanku 
bDANNjWt

Wiceprezes ds. bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej mBanku Przemysław Gdański złożył rezygnację z pełnionych funkcji bez podania przyczyny, poinformował bank. Przewodniczący rady nadzorczej będzie rekomendował powołanie na to stanowisko Adama Persa.

Rezygnacja Gdańskiego nastąpi z dniem 25 października 2017 r

"Jednocześnie pan Maciej Leśny, przewodniczący rady nadzorczej banku, poinformował bank, iż na stanowisko wiceprezesa zarządu banku ds. bankowości korporacyjnej i Inwestycyjnej będzie rekomendował radzie nadzorczej powołanie pana Adama Persa, dyrektora zarządzającego ds. rynków finansowych w banku" - czytamy w komunikacie.

bDANNjWv

Przemysław Gdański z mBankiem związany jest od listopada 2008 r. - najpierw na stanowisku członka zarządu odpowiedzialnego za pion bankowości korporacyjnej, a następnie jako wiceprezes odpowiedzialny za bankowość korporacyjną i inwestycyjną. Wcześniej pracował w Banku BPH - jako wiceprezes, zaś z dniem fuzji prawnej wydzielonej części Banku BPH z Bankiem Pekao został wiceprezesem odpowiedzialnym za pion bankowości korporacyjnej, rynków i bankowości inwestycyjnej Pekao.

mBank (dawniej BRE Bank) należy do czołówki uniwersalnych banków komercyjnych w Polsce. Strategicznym akcjonariuszem mBanku jest niemiecki Commerzbank. Bank jest notowany na GPW w 1992 roku.

bDANNjWW
Źródło:
KOMENTARZE
(0)