Notowania

technologie
07.10.2015 17:28

Sąd odmówił przyjęcia rozpoznania skargi L. Bogdanowicza wobec spółki WPH

Podziel się
Dodaj komentarz

Sąd Najwyższy wydał postanowienie o odmowie przyjęcia do rozpoznania skargi kasacyjnej Leszka Bogdanowicza w sprawie z powództwa przeciwko Wirtualna Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku (obecnie WP Shopping sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku) o ochronę praw autorskich, podała Wirtualna Polska Holding (WPH).

,,O przedmiocie postępowania spółka szczegółowo informowała w prospekcie emisyjnym Spółki zatwierdzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 10 kwietnia 2015 roku. Na wydane przez Sąd Najwyższy postanowienie o odmowie przyjęcia skargi kasacyjnej do rozpoznania nie przysługuje zażalenie, w związku z powyższym przedmiotowe postanowienie jest prawomocne i kończy postępowanie w sprawie" - czytamy w komunikacie.

Grupa Wirtualna Polska jest właścicielem jednego z dwóch najpopularniejszych w Polsce horyzontalnych portali internetowych - Wirtualnej Polski. Prowadzi również portal horyzontalny o2 oraz liczne specjalistyczne portale wertykalne, w tym w szczególności portale o tematyce biznesowej - Money.pl oraz Biztok, portale dotyczące nowych technologii - np. Dobreprogramy, portale o tematyce sportowej - np. Sportowe Fakty, oraz portale o charakterze rozrywkowym - np. Pudelek. Spółka jest notowana na GPW od maja 2015 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz