Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Seco/Warwick ma nowe kontrakty

0
Podziel się:

Spółki z grupy Seco/Warwick, producent pieców do obróbki cieplnej metali, podpisały w styczniu nowe kontrakty o łącznej wartości ok. 24 mln zł, wynika z komunikatu firmy

Seco/Warwick ma nowe kontrakty
(Prebranac/Dreamstime.com)

Spółki z grupy Seco/Warwick, producent pieców do obróbki cieplnej metali, podpisały w styczniu nowe kontrakty o łącznej wartości ok. 24 mln zł, wynika z komunikatu firmy. Seco/Warwick notuje też wzrost liczby zapytań ofertowych.

_ Od trzeciego kwartału ubiegłego roku obserwujemy wzrost liczby zapytań ofertowych ze strony naszych klientów. Od ostatnich miesięcy 2009 roku widzimy natomiast efekty składanych przez nas systematycznie przez cały ubiegły rok ofert, w postaci kontraktów zdobywanych przez wszystkie spółki naszej grupy _ - powiedział prezes Leszek Przybysz, cytowany w komunikacie.

Elterma, spółka z Grupy Seco/Warwick, popisała w styczniu kontrakt na kwotę 3,2 mln euro (ok. 13 mln zł) z jednym z europejskich producentów rur oraz kontakt o wartości 0,5 mln euro (ok. 2,04 mln zł) z Moskow Bearing Plant. Kontrakty dotyczą dostawy pieca wgłębnego oraz agregatu do jasnego wyżarzania rur w atmosferze wodoru.

W tym samym okresie inna spółka z grupy, Seco/Warwick Corporation (USA) pozyskała kontrakty o łącznej wartości ok. 3 mln USD (ok. 8,7 mln zł). Umowy dotyczą dostawy pieców do obróbki cieplnej w próżni i atmosferze dla kilku amerykańskich firm z branży metalowej.

Narastająco w I-III kw. 2009 roku spółka miała 2,15 mln zł skonsolidowanej straty netto wobec 6,51 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 89,47 mln zł wobec 175,51 mln zł.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)