Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Startup medyczny iWylecz24.pl chce pozyskać 3-5 tys. płatnych kont do końca br.

0
Podziel się:

Warszawa, 05.07.2018 (ISBnews) - Serwis iWylecz24.pl, określający się jako "cyfrowe centrum zdrowia" liczy na pozyskanie 3-5 tys. płatnych kont do końca 2018 r. i chce zwiększyć ich liczbę do 10 tys. w 2019 r., poinformowała Marta Grabowska z kierownictwa spółki Mea Salus, która opracowała ten projekt. iWylecz24.pl zadebiutował na rynku niespełna trzy miesiące temu.

Startup medyczny iWylecz24.pl chce pozyskać 3-5 tys. płatnych kont do końca br.

"Do tej pory w iWylecz24.pl zostało założonych ponad 500 kont. Warto zaznaczyć, że każdy może przetestować wersję konta Premium przez miesiąc za darmo z dostępem m.in. do Osobistego Doradcy Medycznego. Po tym czasie, chcąc mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności iWylecz24.pl, należy podjąć decyzję o płaceniu abonamentu, który wynosi 19,90 zł miesięcznie. Jeśli nie zdecydujemy się na płatne konto, będziemy mogli nadal korzystać z iWylecz24.pl w ramach bezpłatnego konta Standard. Do końca 2018 roku zamierzamy pozyskać od 3 do 5 tys. płatnych kont, a w 2019 r. zwiększyć tę liczbę do 10 tys." - powiedziała Grabowska, cytowana w komunikacie.

Najważniejsze rozwiązania oferowane przez iWylecz24.pl to: oparty na sztucznej inteligencji i machine learning Tester Objawów, służący do samodzielnego weryfikowania objawów i uzyskiwania wstępnego rozpoznania wraz z możliwością pobrania raportu; możliwość skorzystania ze wsparcia Osobistego Doradcy Medycznego, czyli dyplomowanej pielęgniarki lub ratownika medycznego (kanał wideo w internecie lub telefonicznie) oraz możliwość wyszukania i umówienia się do prywatnych gabinetów lekarskich w ramach największej w Polsce bazy 10 000 kalendarzy online lekarzy wszystkich specjalizacji, podano w materiale.

Projekt iWylecz24.pl został opracowany przez kierownictwo spółki Mea Salus, Martę i Marcina Grabowskich, przy udziale ekspertów medycznych pod przewodnictwem prof. dr hab. n. med. Marka Maruszyńskiego - wieloletniego Kierownika Klinik Chirurgicznych Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie (szpital na Szaserów), założyciela Kliniki Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej WIM.

media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)