Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tadeusz Nowicki został ponownie powołany na prezesa Ergisu

0
Podziel się:
Tadeusz Nowicki został ponownie powołany na prezesa Ergisu
bECbdmoR

Warszawa, 18.05.2016 (ISBnews) - Rada nadzorcza Ergisu powołała na nową trzyletnią kadencję zarząd spółki, tj. Tadeusza Nowickiego, powierzając mu funkcję prezesa oraz Jana Polaczka, powierzając mu funkcję wiceprezesa zarządu, podała spółka.

"Panowie Tadeusz Nowicki i Jan Polaczek pełnili te same funkcje w zarządzie w minionej kadencji. Uchwały o powołaniu zarządu na nową kadencję wchodzą w życie z dniem następującym po dniu odbycia zwyczajnego walnego zgromadzenia spółki Ergis S.A., zatwierdzającego sprawozdanie finansowe Ergis S.A. za rok obrotowy 2015" - czytamy w komunikacie.

Grupa Ergis jest liderem przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Posiada 5 zakładów produkcyjnych, z których 4 zlokalizowane są w Polsce, 1 w Niemczech. Grupa specjalizuje się w produkcji opakowań do żywności (folie i laminaty barierowe na bazie PVC i PET, drukowane laminaty wielowarstwowe) oraz opakowań przemysłowych (folie stretch z LLDPE oraz taśmy spinające z PET). Oprócz tego Ergis jest m.in. producentem folii do pakowania leków, folii hydroizolacyjnych oraz granulatów.

bECbdmpu
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)