Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

W wezwaniu na akcje Sare osiągnięto minimalną liczba akcji do nabycia

0
Podziel się

W wezwaniu na akcje Sare osiągnięto poziom minimalnej liczby akcji objętych zapisami, po osiągnięciu której podmiot nabywający zobowiązuje się je nabyć, poinformowała spółka.

W wezwaniu na akcje Sare osiągnięto minimalną liczba akcji do nabycia
bDBitNpN

"Wzywający informują, że Polinvest 7 S.a.r.l powziął informację o osiągnięciu minimalnej liczby akcji objętych zapisami, po osiągnięciu której Polinvest 7 S.a.r.l zobowiązał się nabyć akcje spółki w ramach wezwania (tj. 916 892 akcje). W związku z powyższym, wzywający informują, że wskazany w treści wezwania warunek, polegający na osiągnięciu minimalnej liczby akcji objętych zapisami, wynoszącej 916 892 akcje, po której osiągnięciu Polinvest 7 S.a.r.l zobowiązał się nabyć akcje, został spełniony" - czytamy w komunikacie.

Spełnienie powyższego warunku oznacza również, że wszystkie warunki wezwania zostały spełnione, dodano.

W połowie grudnia Tomasz Pruszczyński w porozumieniu z Polinvest 7 S.a.r.l ogłosili wezwanie do zapisywania się na sprzedaż 1 696 021 zdematerializowanych akcji zwykłych na okaziciela spółki Sare po cenie 22,7 zł za sztukę.

bDBitNpP

Podmiot nabywający, wraz z wzywającym, zamierzają posiadać 2 291 551 akcji spółki, stanowiących 100% ogólnej liczby głosów.

Podmiot pośredniczący w wezwaniu to Millennium Dom Maklerski.

Sare to technologiczna spółka oferująca zaawansowane, dedykowane narzędzia IT, służące wspieraniu sprzedaży i automatyzacji marketingu. W 2016 r. przeszła na główny rynek GPW z NewConnect.

bDBitNqq
media
telekomunikacja
Źródło:
KOMENTARZE
(0)