Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
chemia
09.10.2019 11:18

Wielton zawarł umowę strategiczną z Michelin Polska o szac. wartości 26 mln euro

Wielton zawarł długoterminowa umowę strategiczną z Michelin Polska na dostawę opon, kół, zaworów i innych akcesoriów oraz usług montażowych na rzecz Grupy Wielton w latach 2019-2021, podała spółka. Szacunkowa wartość umowy to ok. 26 mln euro.

Podziel się
Dodaj komentarz

Produkty przeznaczane będą do produkcji przyczep i naczep przez spółki z Grupy Wielton: Wielton, Fruehauf, Langendorf, Viberti Rimorchi, poinformowano.

"Szacunkowa wartość przedmiotu umowy wynosi ok. 26 mln euro, przy czym dostawy produktów realizowane będą na podstawie indywidualnych zamówień przekazywanych do dostawcy zgodnie z prognozowaną na okres kolejnych 12 miesięcy liczbą produktów oraz określoną w umowie ceną jednostkową poszczególnych produktów, przy zachowaniu określonego w umowie minimalnego udziału dostawcy w łącznej liczbie opon montowanych w przyczepach/naczepach Wielton" - czytamy w komunikacie.

Wielton to największy producent i sprzedawca naczep i przyczep w Polsce, a w Europie jeden z wiodących graczy tego sektora. Spółka zadebiutowała na GPW w 2007 r. W 2018 r. miał 2,07 mld zł skonsolidowanych przychodów.

Tagi: chemia, farmacja, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz