Trwa ładowanie...
bEsqrYhx

Notowania

Przejdź na

1,5 biliona zł długu? "Czarny scenariusz, ale nie niemożliwy"

Pandemia koronawirusa wywołała globalny kryzys. Prognozy OECD dla Polski zakładają 240 mld zł deficytu, a przy recesji dług państwa wzrósłby nawet do 1,5 biliona zł. - To jest ostrzegawczy scenariusz, zakładając, że w czwartym kwartale może być powrót pandemii. Dług 1,5 biliona złotych to jest czarny scenariusz, ale nie jest niemożliwy. Takie zagrożenia stoją przed naszymi finansami - powiedział w programie "Money. To się liczy" dr Sławomir Dudek, główny ekonomista Pracodawców RP. - Przy tak wysokim deficycie w kolejnych latach trzeba ten dług konsolidować. Pytanie, co zrobi rząd. Albo wzrost podatków, albo cięcie transferów. My patrzymy na ten rok, a trzeba myśleć o dłuższym horyzoncie - dodał.

0
0
102
Podziel się
Komentarze (102)
zobacz więcej komentarzy (102)
bEsqrYhJ
KOMENTARZE
(102)
Tomasz
rok temu
wszyscy głosujcie na Trzaskowskiego żeby Polska była taka jak dawniej żeby ludzie byli normalni tak jak w latach 2010 rok 2011 2012 naprawdę gwarantuję wam że Świat się zmieni na najlepsze, też będą z tego pieniądze dla was i będą nowe lepsze rozwiązania
paweł
rok temu
To są skutki dopuszczenia do władzy PIS najpierw zadłużyli kraj potem zniszczyli gospodarkę a na koniec doprowadzą do wojny domowej.
Luki87km
rok temu
Wtedy wystarczy bankom tylko dodrukować 2 biliony zł dlugu z powietrza i kazać go nam spłacać , tak robią non stop, okradając społeczeństwo z majątków i tworząc niewolnictwo i to się im sprawdza. .
bEsqrYib
Tomek
rok temu
STOP wszystkim "plusom"!!!!!
666
rok temu
bandyckie rozdawnictwo !!! powinni siedziec !!! cały pis !!!
...
Następna strona