Trwa ładowanie...
bEqrfNKd

Notowania

Przejdź na

4. fala pandemii jesienią? Hotelarze już się szykują

Jesienią czwarta fala koronawirusa jest bardzo możliwa, hotele już się na nią przygotowują. - Czwarta fala wydaje się być nieunikniona, poziom zaszczepienia jest niewystarczający, mamy kolejne warianty wirusa, po rozmowach z wirusologami, jestem święcie przekonany, że pod koniec września będzie kolejna fala pandemii. Pytanie, jak głęboka? Czarny scenariusz, który jest realny, to kolejne miesiące zamknięcia branży. Musimy być na to przygotowani, a my mamy takie rozwiązania - powiedział w programie "Money. To się liczy" Marek Łuczyński, prezes Polskiej Izby Hotelarzy. - Chodzi o to, żeby hotele i sanatoria przygotowały się na przyjmowanie gości w ścisłym reżimie sanitarnym, by prowadziły zabiegi lecznicze i rehabilitacje. Koronawirus to nie wszystko, chorujemy na inne choroby - fizyczne i psychiczne, a takie wyjazdy mogą podreperować nasze zdrowie - dodał.

0
0
8
Podziel się
Komentarze (8)
zobacz więcej komentarzy (8)
bEqrfNKp
KOMENTARZE
(8)
RT5E3
miesiąc temu
lUDZIE NA PODCHALU SIE NEI SZCZEPIA BO PRZEZ CALY ROK TEJ STRASZNEJ srandemii PRZYJMOWALI NA KWATERY I NIC :)))
oszuści
miesiąc temu
Była czeska, choć Czesi się do niej nie przyznali, była indyjska, gdzie tradycją jest spalanie zwłok a w przeliczeniu na mieszkańca mniejsza ilość zgonów niż w Polsce. W Nierządzie są sami wytrawni eksperci, wszyscy na portfelu Phaizera. Śmiech na sali uśmiercona grypa, to teraz szykują Delta, Alfa, Omega ... nazw niedzielski ma pod dostatkiem, nie ulega wątpliwości, że będą umierać Polacy przez skorumpowanych polityków i lekarzy, ale koniec ich jest bliski, a afery pisu nabiorą przyspieszenia.
Pozorovatel
miesiąc temu
Tak jak ubiegłego lata epidemia w Polsce bardzo przygasła. To zasługa słonecznego promieniowania pobudzającego w naszych organizmach syntezę cholekalcyferolu, a także rwącego wiązania chemiczne w cząsteczka wirusa w wykasłanych aerozolach. To dobra pora na uruchomienie w Europie masowej produkcji licencyjnych (na własna koncepcję Europy już nie stać) szczepionek i masowe zaszczepienie Europejczyków w odsetku gwarantującym samowygasanie epidemii. Dlaczego nasze rządy tego nie robią? Czy dlatego że amerykańskie koncerny mają patenty na ćwierć wieku, i ta epidemia przez ćwierć wieku wygasnąć nie może? Zapoznajcie się Myślący Czytelnicy z dowodami zaprezentowanymi przez amerykańskiego eksperta od broni biologicznej dr Francisa Boyle.
bEqrfNKH
Maja
miesiąc temu
Mam to gdzieś. Jestem zaszczepiona. Swoje mieszkanie, dobra praca, zero bachorów na wykarmieniu. Najwyżej znów przejdziemy na pracę zdalną, a dla mnie to lepiej, bo pracuję wtedy ze swojego mieszkania= wydajniej niż w open roomie i płace mam jeszcze większe.. Dużo czasu wolnego, który mogę poświęcić sobie. . Nawet urlop zaplanowałam sobie na lipiec, aby spokojnie wyjechać na Cypr. W sierpniu może już zaczynać się czwarta fala i mogą znów wprowadzić obostrzenia w podróżach. Niech się martwią ci obbachorzeni i niezaszczepieni. Ja nie zamierzam.
Kl2234
miesiąc temu
Dalszy ciąg niszczenia "polski"? Czy dalej naszej czy już sprzedanej???