Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Apple przekazuje szpitalom maseczki

2
Podziel się

10 milionów maseczek przekaże amerykańskim szpitalom Apple - ogłosił na Twitterze Tim Cook, dyrektor generalny koncernu. Pomoc ma trafić także do szpitali w Europie.

Apple dostarczy szpitalom maseczki.
Apple dostarczy szpitalom maseczki. (Pixabay.com)
bDzvGoTF

"Nasze zespoły operacyjne pomagają znaleźć i zakupić maski z naszego łańcucha dostaw we współpracy z rządami na całym świecie" - napisał na Twitterze Tim Cook.

Jak zapowiedział, do amerykańskich szpitali ma trafić 10 mln maseczek. Firma zamierza wesprzeć także centra medyczne w najbardziej zagrożonych epidemią regionach w Europie.

bDzvGoTH

W szpitalach na całym świecie zaczyna brakować sprzętu ochronnego, jak maseczki czy jednorazowe kombinezony. Wiele firm, w tym m.in. polskie 4F zaczyna produkować taki sprzęt, żeby doposażyć szpitale.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem
bDzvGoTN
bDzvGoUi
KOMENTARZE
(2)
pan dorobkiew...
10 miesięcy temu
Żeby dieta była zdrowa idziemy do rady trenera
PJN
10 miesięcy temu
Brawo 4F! Ale pokażcie te kombinezony - zróbcie z tego reklamę w najlepszym tego słowa znaczeniu - pozwólcie choć momentami myśleć Polakom o sobie dobrze! i róbcie ich jak najwięcej! Dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników - gdy to się skończy, wtedy rozliczymy rząd z braku zakupów i innych grzechów zaniechania - ale teraz to nieważne.