Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

- Jesteśmy pierwsi do zamknięcia i ostatni do otwarcia - powiedział w programie "Money. To się liczy" Jarosław Zubrzycki z Park of Poland, na pytanie o obawy przed zbliżającą się czwartą falą koronawirusa. - To nie jest inwestycja na dwa lata, czy pięć, tylko długoterminowa. Plany dalszego rozwoju są i ich nie zarzucamy, jednak muszą naturalnie ulec opóźnieniu w związku z pandemią koronawirusa. Co do ewentualnej czwartej fali, nie prowadzimy bezpośrednich rozmów z władzami i rządem. Trudno powiedzieć, jak sytuacja się rozwinie, jeśli ta fala wystąpi - dodał.

100
Podziel się:
KOMENTARZE
(100)
Gdziesą
3 lata temu
GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ SCENOGRAMY Z POSIEDZENIA RADY MEDYCZNEJ --- SĄ TYLKO KOMUNIKATY JAK BY BYŁA JAKAŚ DYKTATURA- NIE MA NIC O BADANIACH SPORACH CZY WYMIANACH ZDAŃ NA PODSTAWIE JAKICH DANYCH CZY BADAŃ MEDYCZNYCH JE WYDAWANA --- JAK TO MOŻLIWE W NIBY DEMOKRACJI ŻE ŁAMANO KONSTYTUCJE A NIE MA UZASADNIENIA CO BYŁO TEGO POWODEM --- TYLKO KOMUNIKATY JAK ROZKAZY
neo
3 lata temu
przyjmujcie tylko zaszczepionych proste !!! reszta piach
longlong
3 lata temu
niech się na piątą gotują już i szóstą, dwie fale co roku jak przy grypie hahahaha
SweeneyTodd
3 lata temu
Wszystko idzie zgodnie z planem. Na jesieni lockdown, zimą otwarcie , na wiosnę kolejny, latem otwarcie , jesienią kolejny i tak w koła aż wszyscy się zaszczepią. A potem zacznie się masowe umieranie. Kto się zaszczepił już się nie odszczepi.
Bodzio
3 lata temu
A kto policzy i sprawdzi faktyczną ilość "zarażonych" ? W "mediach" mogą wypisywać wszystko co chcą - tego i tak nikt nie sprawdzi!!!
...
Następna strona