Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rynek potrzebuje programistów. Przyjmie każdego, nieważne, co umie?

- Na takie stwierdzenie bym uważał. Wg szacunków na rynku brakuje od 250 do 300 tys. programistów w Polsce. W naszych badań 1/4 Polaków jest gotowa na zmianę pracy czy profesji i nie wypełnia tej luki. A ona ciągle się powiększa, co ciekawe. Nie powiedziałbym, że rynek wchłania wszystkich. To zapotrzebowanie, tych 250-300 tys. osób, to dotyczy głównie midów i seniorów [junior, mid i senior - to stopnie zaawansowania w profesji - red.]. W mniejszym stopniu poszukiwaniu są juniorzy - mówi Konrad Bromiński, Senior HR Manager w Evolution Polska.

Tagi:
0
0
12
Podziel się
Komentarze (12)
zobacz więcej komentarzy (12)
KOMENTARZE
(12)
Lenny
6 miesięcy temu
Serwery niedługo padńą. Programiści pójdą do śniegu.
...
6 miesięcy temu
Brednie. Te same bzdety od 15 lat. Nikogo nie brakuje - no może naiwnych którzy uwierzą w te bajki i będą zaiwaniać za 3k miesięcznie wierząc w bajki o ogromnych zarobkach.
hgghdasdsdv
6 miesięcy temu
Dochody są ważne. Im wyższe tym lepiej, ale niektórzy myślą że większe zarobki rozwiążą ich problemy. Ważniejsze jest to, jak wydajemy pieniądze. Wielu dobrze zarabiających zostało bankrutami. Kiedy źle zarządza się pieniędzmi, każdy majątek można roztrwonić. Patrz przykłady sławnych sportowców, aktorów, muzyków itp. Zarabiali miliony i co? Wydawali miliony! Przeczytajcie sobie ksiazke pt. Emerytura nie jest Ci potzerbna Opisuje jak można skutecznie budować swój majątek i stać się też finansowo wolnymi niekoniecznie dopiero na starość
Bfb
6 miesięcy temu
Programista to taki od lopaty w tej branzy....
Kunta Kinte
6 miesięcy temu
Rynek potrzebuje programistów. Przyjmie każdego, nieważne, co umie... To polecam programistów prosto z pontonów jeszcze pokrytych afrykańskim pustynnym piaskiem ! Ps. może jeszcze setkek tysięcy lekarzy i inżynierów potrzebujecie ?