Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Rząd zmienił obostrzenia. By ominąć stania w kolejce do sklepu będzie można okazać certyfikat covidowy. - Te osoby, które mają certyfikat i będą chciały się nim wylegitymować, będą wpuszczane poza kolejką. Nie może to mieć formy żądania, bo nie pozwala na to prawo, to będzie tylko dobrowolna deklaracja klienta - powiedział w "Money. To się liczy" Krzysztof Poznański, dyrektor PRCH.

galeria
wideo
8
Podziel się:
KOMENTARZE
(8)
Blz
2 lata temu
Gdzieś już to słyszałem, aaa w filmie "weź pigułkę, weź pigułkę"... i co .... a w realu za chwilę szczypawka co dzień bo bez tego się udusisz? Jeszcze licznik na łapę i odliczanie czasu ważności certyfikatu 24-godzinnego z automatycznym zastrzykiem uśmiercającym w przypadku nie stwierdzenia dodatkowej dawki po 24h od ostatniej oraz automatyczną aktywacją w przypadku próby zdjęcia licznika z łapy.
O:a
2 lata temu
To ja zostawiam leżące dziecko ze stanami padaczkowymi, cięzkim porażeniem mozgowym ,żeby zrobić zakupy to nie pozwolę nikomu wejść przede mnie.
Normalny
2 lata temu
Widać niektorzy sklepikarze lubią wkładać rękę do wrzątku . Może ktoś im to nakazuje? Stop jakiejkolwiek segregacji i skłócaniu ludzi!
Jania
2 lata temu
Gratulacje, macie zapewnione kolejne dawki preparatu!! Po 4 tej zapewne skrócą czas ważności certyfikatu i będziecie brac mixture 2 razy do roku lub częściej.
Atakama
2 lata temu
Bojkot takich sprzedawców !