Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bez kolejki z certyfikatem. Zmiana obostrzeń w sklepach. "To tylko deklaracja"

Rząd zmienił obostrzenia. By ominąć stania w kolejce do sklepu będzie można okazać certyfikat covidowy. - Te osoby, które mają certyfikat i będą chciały się nim wylegitymować, będą wpuszczane poza kolejką. Nie może to mieć formy żądania, bo nie pozwala na to prawo, to będzie tylko dobrowolna deklaracja klienta - powiedział w "Money. To się liczy" Krzysztof Poznański, dyrektor PRCH.

34 reakcje
5
21
8
Podziel się
Komentarze (8)
zobacz więcej komentarzy (8)
KOMENTARZE
(8)
Blz
12 miesięcy temu
Gdzieś już to słyszałem, aaa w filmie "weź pigułkę, weź pigułkę"... i co .... a w realu za chwilę szczypawka co dzień bo bez tego się udusisz? Jeszcze licznik na łapę i odliczanie czasu ważności certyfikatu 24-godzinnego z automatycznym zastrzykiem uśmiercającym w przypadku nie stwierdzenia dodatkowej dawki po 24h od ostatniej oraz automatyczną aktywacją w przypadku próby zdjęcia licznika z łapy.
O:a
12 miesięcy temu
To ja zostawiam leżące dziecko ze stanami padaczkowymi, cięzkim porażeniem mozgowym ,żeby zrobić zakupy to nie pozwolę nikomu wejść przede mnie.
Normalny
12 miesięcy temu
Widać niektorzy sklepikarze lubią wkładać rękę do wrzątku . Może ktoś im to nakazuje? Stop jakiejkolwiek segregacji i skłócaniu ludzi!
Jania
12 miesięcy temu
Gratulacje, macie zapewnione kolejne dawki preparatu!! Po 4 tej zapewne skrócą czas ważności certyfikatu i będziecie brac mixture 2 razy do roku lub częściej.
Atakama
12 miesięcy temu
Bojkot takich sprzedawców !