Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Biedronka wypłaciła dodatkowe premie. Zyskało 15 tys. pracowników

15 tys. kierowników sklepów i regionów otrzymało w styczniu premie za dobre wyniki w minionym roku. Ich wysokość zależy od wyników sprzedaży poszczególnych sklepów w minionych 12 miesiącach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Dobre wyniki sklepu oznaczają nagrodę dla kierownika. Biedronka wypłaciła premie 15 tys. swoich pracowników

O dodatkowych premiach dla kierownictwa informuje portal dlahandlu.pl.

Jak mówi portalowi Tomasz Dejtrowski, dyrektor ds. wynagrodzeń i świadczeń w Jeronimo Martins Polska S.A, takie premie mają sprawić, że Biedronka będzie "pracodawcą pierwszego wyboru" w handlu.

Zobacz: Solidarność nie wyklucza referendum strajkowego w Biedronce. "Pracodawca nie spełnia postulatów"

- W styczniu 2019 r. zdecydowaliśmy o wypłaceniu dodatkowej nagrody dla kierownictwa sklepów oraz regionów, czym chcieliśmy docenić ich zaangażowanie i wkład w prowadzenie sklepów oraz osiąganie dobrych wyników przez Biedronkę w 2018 roku - powiedział portalowi przedstawiciel Biedronki.

Pieniądze otrzymało 15 tys. osób, a wysokość nagrody zależała od wyników poszczególnego sklepu.

Na tym nie koniec udogodnień dla pracowników Biedronki. - Od stycznia zmieniliśmy też system premii uznaniowej dla sprzedawców-kasjerów, dzięki czemu większa ich liczba będzie je otrzymywać - poinformował Dejtrowski.

Mniej restrykcyjnie mają być traktowani pracownicy, którym zdarzy się jedna lub dwie nieplanowane nieobecności w miesiącu. Do tej pory nie mogli oni liczyć na specjalny dodatek za 100-procentową frekwencję. Teraz ten dodatek otrzymają, tyle że w zmniejszonej wysokości

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: Biedronka, wynagrodzenia, praca, handel, gospodarka, wiadomości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
04-02-2019

Wreti ile tej kuvwa mamony zgarną, precz z biedronką

04-02-2019

WarszawaOstatnio najgorszy sklep-brak towaru na półkach i pracowników na kasach o brudzie nie wspomnę, a tylko tego oczekuje od sklepu, więc żegnam.

Rozwiń komentarze (2)