Trwa ładowanie...
bEDGxUkB
Notowania
Przejdź na

Bon turystyczny do wykorzystania w sklepie. "Byłaby to szansa na odbudowanie obrotów"

- Rozszerzenie bonu do opcji korzystania w sklepach, byłoby sensownym rozwiązaniem – uważa Robert Rękas, prezes sieci sklepów Lewiatan. - Byłaby to szansa na odbudowanie obrotów, które zostały utracone, uzyskanie dodatkowych zysków w trudnych dla handlu czasach. Jest to temat do dyskusji, związki branżowe powinny lobbować w tym kierunku.

0
0
76
Podziel się
Komentarze (76)
zobacz więcej komentarzy (76)
bEDGxUkN
KOMENTARZE
(76)
no i super!
rok temu
bedzie na fajki i browarki!
qqqqqqqqqqq
rok temu
I znowu trzeba zadbać o patologię. Tacy ludzie przecież nie zawsze wykorzystają zgodnie z prawem te bony( nie pojadą z dziećmi na wczasy, nie wyślą dzieci na kolonie, obozy), a szkoda żeby znowu łatwe pieniądze przepadły. A pójście do sklepu to też wyprawa turystyczna, a tam zawsze znajdzie "prawdziwy polak", który nic złego nie zrobi jak zabierze dziecku(przecież i tak rodzice nie pojadą z nim na wczasy),a da tatusiowi na flaszeczkę. Brawo to dobry pomysł. Tylko trzeba zmienić nazwę bonu. I znowu trafnie wydane pieniądze przez PiS.
Pudel
rok temu
to ma być bon na wakacje a nie na ŻARCIE NA ŻARCIE JEST500+
bEDGxUlf
SALATA
rok temu
łatwiej byłoby wymienić na alkohol i też można odpłynąć
kot
rok temu
kler nbierze od państwa 20 mil i jeszczw wyłudza na tacę oraz remonty z unii a także kasuje na 65 tyś hektarów naszej polskiej ziemi ..To samo lekarze z kieszeni klijenta i potem MFZwszędzie podwójne dochody ..Tak są ograbiani Polacy z dochoduw no i zaraz będzie podatek vat 27 % wprowadzony na F 35 trza zapłacić hameryce ..
...
Następna strona