Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Agnieszka Kopacz-Domańska
Agnieszka Kopacz-Domańska
|
aktualizacja

Bonusy od deweloperów. "Będą obniżać ceny, nie mogą czekać w nieskończoność"

- Bonusy i obniżki od deweloperów przyciągają klientów z gotówką, ale nawet osoby z zasobniejszym portfelem czekają na to, co wydarzy się na rynku - powiedział w programie "Newsroom" WP Tomasz Narkun, inwestor i analityk rynku nieruchomości. – Im dłużej będzie trwał stan niedostępności kredytowej, tym bardziej deweloperzy będą skłonni do promocji i obniżek. Szczególnie jeśli chodzi o większe mieszkania, powyżej 50 m kw., gdzie cena jest wysoka. Prognozuję, że obniżki się pojawią, bo deweloperzy nie będą czekać w nieskończoność, tym bardziej, że wiedzą, że to nie potrwa krótko. Na całym świecie tak to działa. Firmy oferują komórki lokatorskie, miejsca parkingowe. Wiem też, że deweloperzy podnieśli stawki pośrednikom. Jeden z nich oferuje już 6 proc. wartości nieruchomości za sprzedaż mieszkania.
39
Podziel się:
KOMENTARZE
(39)
Julcia15
rok temu
Bardzo dobra informacja dla kupujących jednak gorsza dla sprzedających. Będę mógł znaleźć mieszkanie w lepszej cenie, już mam upatrzone, Lubicz Apartamenty niedaleko Bałtyku.
Pola
rok temu
Ja już jestem po zakupie mieszkania. Będę mieszkać w pięknej okolicy - Rowach, nad morzem. Osiedle Lubicz Apartamenty.
brick
rok temu
ceny mieszkań spadają drastycznie wszędzie już to widać od kwartału
anty pis
rok temu
...tytuł pisze to osoba, która chce kupić lokal i WYGENEROAWALA w głowie TEORETYCZNA OBNIZEKE CEN o jakiej marzy... realia sa inne...składniki, które odpowiadają za poziom ceny lok sa bardzo drogie i na pewno nie spadnę, /m.in brak ziemi pod budowę/ mowie o dobrych lokalizacjach/ a nie o rejonie na "wygnaniu" . Sam chce kupić lokal, ale widzę co sie dzieje, niestety poziom cen się utrzyma, a i podaż nowych lokali niedługo spadnie, co je utrzyma
hahahaha
rok temu
najlepsze jak sie juz zdecydowana wiekszosc widziala gory zlota w kazdym metrze, nawet gdyby bylo ono zwykla kloaka, czy tam np. tzw komorka lokatorska :)
...
Następna strona