Notowania

CBŚP rozbiło grupę porywaczy. Planowali atak na włoskiego biznesmena

Policjanci podczas zatrzymania znaleźli broń, paralizator oraz kajdanki. Grupa szykowała się do uprowadzenia włoskiego biznesmena.

Podziel się
Dodaj komentarz
(CBŚP)
CBŚP rozbiła grupę porywaczy. (Fot: CBŚP)

Planowane porwanie włoskiego biznesmena miało mieć na celu wymuszenia na nim lub członkach jego rodziny kilkuset tysięcy złotych okupu - informuje CBŚP.

Z ustaleń policji wynika, że za zleceniem uprowadzenia mogli stać miejscowi "przedsiębiorcy". Prawdopodobnie już w ubiegłym roku dwaj mężczyźni podejrzani o kierowanie gangiem, mogli podejmować próby uprowadzenia obywatela Włoch.

W czasie przeszukań policjanci znaleźli przedmioty, które mogłyby być wykorzystane do popełnienia przestępstwa, m.in: broń, kajdanki oraz paralizator - podaje policja.

Czterech mężczyzn usłyszało zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej i przygotowania do uprowadzenia osoby. Dwóm z nich przedstawiono zarzut kierowania tą grupą.

"Symboliczne czarne chmury nad miastem"

Dwaj pozostali mężczyźni zostali przesłuchani jako świadkowie. Decyzją Sądu Rejonowego w Lublinie czterech mężczyzn zostało tymczasowo aresztowanych na trzy miesiące.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
28-10-2019

Młot na czarowniceNie ma trupa nie ma sprawy. Ale bić pianę będą.

30-10-2019

KkByło by zabawnie, jeśli okazałoby się, iż zasadzili by się na biznesmena powiązanego z włoską mafią.

Rozwiń komentarze (2)