Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dlaczego linie lotnicze upadają? "To opóźniona fala bankructw"

Mamy do czynienia z opóźnioną falą bankructw, która jeszcze się na dobre nie zaczęła - ostrzegał Dominik Sipiński, analityk ch-aviaton.com i Polityki Insight w programie Money.pl. Zwrócił uwagę, że ostatnie doniesienia o upadku linii lotniczych flybe i Flyr to konsekwencja serii kryzysów w ostatnich trzech latach. - To ciąg zdarzeń, który jest zupełnie bezprecedensowy. Każde z nich jest kryzysem na skalę nieporównywalną z innymi. Teraz jeszcze się na siebie nakładają - dodał. W opinii eksperta nawet przewoźnicy, którzy przetrwali najtrudniejszy czas pandemii, wciąż mają przed sobą wiele wyzwań. Przede wszystkim związanych z koniecznością spłaty otrzymanej pomocy publicznej.

0
0
25
Podziel się
Komentarze (25)
zobacz więcej komentarzy (25)
KOMENTARZE
(25)
na mchu jadal...
2 miesiące temu
do Radomia można sobie latać
kiel
2 miesiące temu
LOT nie upadnie, bo wszyscy się solidarnie złożymy z naszych kieszeni.
przypadkowo
2 miesiące temu
Pisie lotnisko w budowie, nawet jednego szpadla nie wbili, a zarzad gruba kase bierze! Mistrzowie swiata w wyprowadzaniu, a dokladniej mowiac w kradziezy naszych pieniedzy. Bezczelnie, a co najgorsze bezkarnie.
J.P.
2 miesiące temu
A w państwowej propagandzie, prawią zupełnie coś innego!!!!!!!!!!!!!!!!!
bobo
2 miesiące temu
Gdyby ktos nie wiedzial, Flybe mieli ceny z kosmosu i glownie obslugiwali rynek brytyjski. Az dziw, ze dopiero teraz banktutuja.
...
Następna strona