Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Emilewicz o regulacjach w sprawie marek własnych. "Proszę wierzyć w nasz rozsądek"

Minister przedsiębiorczości Jadwiga Emilewicz zapowiedziała w programie "Money. To się liczy", że przedstawi tzw. raport otwarcia w sprawie marek własnych, który będzie podstawą ewentualnych zmian prawnych. Jak wyjaśniała, celem będzie zapewnienie równowagi między sieciami handlowymi, które teraz mają przewagę, a polskimi producentami, którzy dostarczają towary sprzedawane pod markami własnymi sklepów. - Proszę wierzyć w nas, w nasz rozsądek, nie zrobimy niczego, co wstrząśnie rynkiem - zaapelowała.

0
0
14
Podziel się
Komentarze (14)
zobacz więcej komentarzy (14)
KOMENTARZE
(14)
ahahahahahaha...
3 lata temu
Zachowanie Pisiów na drogach i ulicach dowodzi, że większość z nich należy do lewicy.......Przeważnie chodzą lewą stroną, potrącając co rusz idących prawidłowo?
siba
3 lata temu
POlskie trole atakują złodziejom kasa ucieka to boli osiem lat było tak pięknie a teraz przejść do normalności to coś nowego.Za czasów rudego to był raj podatkowy leszy jak w krajach trzeciego świata,słynne hasło rudego polski pracownik jest nie wydajny i płace nie mogą być relatywne do płac w europie.Rudy wygonił Polskich pracowników zagranice i nagle tam stali się wydajni i wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy.Obecny brak pracowników to pokłosie rządów rudego POPSL
Wybocy
3 lata temu
CO BY TU JESZCZE SPIEPSZYC P. EMILEWICZ ???? CZY PREZES O TYM.POMYSLE WIE ????
Emeryci
3 lata temu
NIE WIERZE, ZNIKNA TANIE PRODUKTY NA KTORE JEDYNIE NAS EMERYTOW STAC, TO JEST SZALENSTWO, NIE MOZNA NA WAS GLOSOWAC, NIE MOGE !!! CO JESZCZE WYMYSLICIE, ZEBY NAS ZAGODZIC !!!!' WAM SIE NALEZY (Szydlo) A NAM NIE ?????
trata ta
3 lata temu
Cyganka czasem prawdę powie, Pisie - nigdy?