Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Artykuł Sponsorowany
|
aktualizacja

Firma Kospel S.A. przyłącza się do akcji #niezwalniajmy

0
Podziel się:

Firma Kospel S.A. obecnie jeden z największych producentów elektrycznych rozwiązań grzewczych przyłącza się do akcji #niezwalniajmy mającej pokazać dobre rozwiązania wdrażane w biznesie dla ochrony miejsc pracy.

Firma Kospel S.A. przyłącza się do akcji #niezwalniajmy
(materiał klienta)
bEsmETiZ

Artykuł sponsorowany

Kospel stawia na otwartą komunikacje z pracownikami. Wszystkie decyzje są przekazywane na bieżąco zespołowi, co wpływa na sprawną realizację założeń. Zainicjowany przez Business Centre Club i Homejob projekt #niezwalniajmy ma dla Kospel podwójne znaczenie. Fundamentalna to ochrona miejsc pracy, a dodatkowa wiąże się z ciągłym rozwojem, jedną z wartości firmy.

Od momentu ogłoszenia stanu pandemii naszym priorytetem było podtrzymanie atmosfery poczucia bezpieczeństwa, które COVID-19 zachwiał wśród naszych pracowników. Na początku zaostrzyliśmy środki bezpieczeństwa. Jako jedni z pierwszych zdecydowaliśmy się na odkażanie wszystkich przestrzeni w firmie. Zespoły w poszczególnych działach zostały podzielone i rotacyjnie pracowały zdalnie, dzięki tym krokom mogliśmy utrzymać najwyższą jakość realizowanych zamówień. Co w konsekwencji przełożyło się na zabezpieczenie wynagrodzeń dla pracowników – mówi Paweł Skrzypczak, Wiceprezes Kospel S.A.

bEsmETjb

Optymalizacja pracy w czasach zamrożenia gospodarki, a w tym ograniczonej pracy zespołu jest niezwykle ważna nawet dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku. Akcja #niezwalniajmy określa wartości, które w firmie Kospel S.A. z Koszalina kultywowane są od lat.

Pragniemy, żeby nasze działania nie naśladowały rozwiązań rynkowych, a wyznaczały pewien trend w branży. Obserwujemy na rynku firmy, określane do tej pory mianem stabilnym pracodawcą, nie radzące sobie z kryzysem, przez unikanie wdrażania nowych rozwiązań biznesowych – informuje Remigiusz Piotrowski, Wiceprezes Kospel S.A.

Firma Kospel, w czasie zamrożenia gospodarki krajowej nie zdecydowała się na podjęcie żadnych działań wpływających na poziom wynagrodzeń pracowników. Decyzją Zarządu wypłacana była także miesięczna premia procentowa przysługująca pracownikom.

bEsmETjh

W Kospel trzymamy się naszych zasad. Cokolwiek się nie dzieje, pracownicy mają otrzymać wynagrodzenie w terminie. Zapewnienie załodze komfortu, który daje wynagrodzenie wypłacone w umówionym czasie, jest dla nas priorytetem – dodaje Paweł Skrzypczak.

W firmie Kospel z optymizmem spoglądamy w przyszłość, ani na chwilę nie przestając się rozwijać. Zależy nam by każdy pracownik pamiętał o obranym przez firmę kierunku dbania o jakość i odpowiedzialność biznesu #niezwalniajmy.

Artykuł sponsorowany

bEsmETjC
KOMENTARZE
(0)