Trwa ładowanie...
bEsiEDlx

Notowania

Przejdź na

Grupa odzieżowa Inditex zamknie 1200 sklepów na świecie. Czy inne pójdą w jej ślady?

- Nie mówimy o zamknięciu poszczególnych sieci i wyjściu z Polski, ale o optymalizacji liczby lokali, które są wynajmowane - podkreśliła Anna Szmeja, prezes Retail Institute. - Znam przykłady firm, które otwarcie powiedziały, że miały za dużo punktów handlowych w Polsce, ich powierzchnia była za duża, więc w tej chwili, również z powodu covidu, następuje naturalny proces optymalizacji sieci, a więc redukcji miejsc, które były mniej rentowne, ale również zmniejszenia powierzchni lokali - tłumaczyła Anna Szmeja, prezes Retail Institute w programie "Money. To się liczy". - Covid przyspieszył pewne procesy, a nie był ich bezpośrednią przyczyną.

0
0
26
Podziel się
Komentarze (26)
zobacz więcej komentarzy (26)
bEsiEDlJ
KOMENTARZE
(26)
Kierowca
rok temu
A kogo to obchodzi? Sklepów na świecie jak psów i kotów razem wziętych. Rozjedziesz przypadkiem jednego, rodzi się 100 kolejnych na jego miejsce.
Z PISU
rok temu
WŁAŚCICIELE GALERII ZOBACZĄ KTÓRE PÓŁ DNIA DŁUŻSZE.
Franz
rok temu
To wzruszające gdy permanentny łgarz skazany za swoje kłamstwa wyrokami sądowymi ma dość manipulacji i przeinaczania faktów.
bEsiEDmb
OSA
rok temu
Dobra marka ceny przystępne dobra jakość sam korzystam z tej sieci powinni przenieść się poza galerie tam też utrzymają się na rynku
Tola
rok temu
Zapraszam na budowę roboty mnóstwo w kraju i zagranicą piszę to ze Szwecji
...
Następna strona