Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Przemysław Ciszak
|
aktualizacja

Iga Świątek dołączy do Thunderbolt. Wejdzie do akcjonariatu spółki

1
Podziel się:

Znana tenisistka Iga Świątek wchodzi we współpracę z krakowską spółką Thunderbolt. Będzie brała udział w przygotowywaniu i udostępnianiu promocyjnych filmów edukacyjnych na platformie.

Znana tenisistka Iga Świątek ma dołączyć do akcjonariatu spółki.
Znana tenisistka Iga Świątek ma dołączyć do akcjonariatu spółki. (East News, Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EAST NEWS)

O podpisaniu listu intencyjnego z Igą Świątek poinformowała spółka Thunderbolt S.A. (dawniej ComPress) w oficjalnym komunikacie.

"Strony postanowiły podjąć negocjacje w sprawie współpracy przy projekcie platformy internetowej pod nazwą "TopLevelTennis", o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe o tenisie, a która będzie prowadzona przez spółkę" - czytamy.

Jak podkreśla firma, współpraca zakłada aktywny udział znanej tenisistki w przygotowywaniu i udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych. Świątek miałaby również dołączyć do akcjonariatu spółki poprzez objęcie nowej emisji akcji.

Zobacz także: Iga Świątek może znowu zaskoczyć. Nadzieje są bardzo duże

"W opinii zarządu dołączenie do struktur spółki Pani Igi Świątek będzie istotnym zdarzeniem dla spółki, mając na uwadze doświadczenie jako profesjonalnej tenisistki oraz jej rozpoznawalny wizerunek w Polsce i na świecie, którego wykorzystanie w ramach realizacji przedsięwzięcia będzie istotnym czynnikiem wpływającym na efekty, a w konsekwencji wartość prowadzonych działań" - czytamy w komunikacie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

KOMENTARZE
(1)
B ea
2 lata temu
Smutne, może by Pani Iga coś wygrała, może coś znaczącego i przestała zkrywac twarz tą okropna czapka