Notowania

Iga Świątek dołączy do Thunderbolt. Wejdzie do akcjonariatu spółki

Znana tenisistka Iga Świątek wchodzi we współpracę z krakowską spółką Thunderbolt. Będzie brała udział w przygotowywaniu i udostępnianiu promocyjnych filmów edukacyjnych na platformie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Znana tenisistka Iga Świątek ma dołączyć do akcjonariatu spółki. (Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EAST NEWS)

O podpisaniu listu intencyjnego z Igą Świątek poinformowała spółka Thunderbolt S.A. (dawniej ComPress) w oficjalnym komunikacie.

"Strony postanowiły podjąć negocjacje w sprawie współpracy przy projekcie platformy internetowej pod nazwą "TopLevelTennis", o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe o tenisie, a która będzie prowadzona przez spółkę" - czytamy.

Ogólnodostępne lekcje tenisa w szkole? To możliwe

Jak podkreśla firma, współpraca zakłada aktywny udział znanej tenisistki w przygotowywaniu i udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych. Świątek miałaby również dołączyć do akcjonariatu spółki poprzez objęcie nowej emisji akcji.

Iga Świątek może znowu zaskoczyć. Nadzieje są bardzo duże

- Grunt, żeby bonusy były dostosowane do kultury pracy i były rzeczywiście dostosowane do potrzeb pracowników - mówi wiceprezes Instytutu Staszica, Dawid Piekarz.
Najlepszy bonus do pensji. Polacy chcą się ruszać i leczyć prywatnie

"W opinii zarządu dołączenie do struktur spółki Pani Igi Świątek będzie istotnym zdarzeniem dla spółki, mając na uwadze doświadczenie jako profesjonalnej tenisistki oraz jej rozpoznawalny wizerunek w Polsce i na świecie, którego wykorzystanie w ramach realizacji przedsięwzięcia będzie istotnym czynnikiem wpływającym na efekty, a w konsekwencji wartość prowadzonych działań" - czytamy w komunikacie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
30-12-2019

B eaSmutne, może by Pani Iga coś wygrała, może coś znaczącego i przestała zkrywac twarz tą okropna czapka

Rozwiń komentarze (1)