Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Artykuł Sponsorowany
|

Jak wygląda pozycja Grupy Hilding Anders Polska na rynku materacy i łóżek w Polsce?

0
Podziel się

Wybór dobrego materaca to wybór komfortowego snu. Szukając odpowiedniego modelu warto postawić na sprawdzonego producenta.

Jak wygląda pozycja Grupy Hilding Anders Polska na rynku materacy i łóżek w Polsce?
(materiał klienta)
bEpzCklN
Artykuł sponsorowany

Materac od sprawdzonego producenta

Sen zajmuje nam około 1/3 życia. Dlatego też powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na warunki w jakich śpimy. Żeby nasz sen był efektywny i higieniczny wiele czynników musi zostać spełnionych - pokój, w którym śpimy powinien być dobrze wywietrzony, mieć odpowiednią temperaturę. Ważne jest też cisza i zaciemnienie pomieszczenia. Niebagatelne znaczenie mają też nasze ogólne samopoczucie, stan zdrowia, gospodarka hormonalna. Spanie z partnerem także może być istotnym czynnikiem, jeśli należy do osób wiercących się, może wybudzać osobę śpiącą obok.

Żeby poprawić komfort swojego snu warto zainwestować w wysokiej klasy materac, taki jak materace Hilding. Firma Hilding Anders cieszy się w Polsce dużą popularnością na rynku materacy i łóżek. Renomowany producent dostarcza bowiem użytkownikom produkty, dzięki którym mogą oni zmniejszyć dolegliwości bólowe, zadbać o profilaktykę zwyrodnień kręgosłupa. Na jakie materace warto zwrócić szczególną uwagę?

bEpzCklP

Sprężyste materace piankowe

Ostatnio coraz bardziej popularne są materace piankowe. Takie modele jak na przykład Hilding Rumba mają we wkładzie aż dwa rodzaje pianek - Velvet Touch i Visco. Pianka Velvet Touch należy to pianek wysokoelastycznych, jest specjalnie profilowana i dzięki temu, pozwala na niezapadanie się w materac. Dzięki 7 strefom twardości, materac podpiera strefy ciała w sposób dopasowany do ich potrzeb - tam gdzie nacisk jest większy, tam zwiększa się podparcie. Pianka Visco z kolei reaguje na temperaturę ciała, dzięki czemu model dopasowuje się do jego anatomicznych krzywizn. Ten materac piankowy jest idealnym modelem przeciwodleżynowym, dzięki czemu w doskonały sposób sprawdzi się użytkownikom, którzy muszą leżeć przez długi czas z powodu niedyspozycji zdrowotnej.

Dobrym rozwiązaniem są również modele hybrydowe - mają one cechy zarówno materacy sprężynowych jak i piankowych. Godny uwagi jest Hilding Electro, bazujący na technologii Multipocket. Sprężyny są w nim gęściej rozmieszczone niż w typowym materacu sprężynowym, mają też mniejsze średnice - pozwala to uzyskać doskonały poziom elastyczności punktowej i redukuje drgania. Dzięki temu, Hilding Electro będzie świetnym modelem dla par, także tych, które charakteryzuje różnica wzrostu i wagi. W materacu zastosowano też piankę Fusion, która sprawia, że materac jest wytrzymały, odporny na wilgoć. Warto też wspomnieć, że po drugiej stronie materaca umieszczono kolejną piankę, z taflą Sizalu - podwyższa ona twardość konstrukcji, ale nie ogranicza sprężystości i elastyczności materaca. Producent wyposażył ten model także w odpinany top, który można ze sobą zabrać nawet w podróż i zwiększyć komfort snu w każdym miejscu, w którym jesteśmy.

bEpzCklV

Materac lateksowy

W ofercie Hilding Anders znajduje się również model Hilding Melody - jest on materacem lateksowym, idealnym dla astmatyków, alergików, osób wrażliwych na kurz i roztocza. Lateksowy wkład jest w specjalny sposób wyprofilowany, wspierając dzięki temu wszystkie odcinki kręgosłupa. Znajdują się w nim także specjalne otwory, sprawiające, że produkt ma świetną wentylację. Nie gromadzi się w nim wilgoć, ani nie rozwijają drobnoustroje. Sam lateks jest materiałem wyjątkowo trwałym, idealnie sprawdzającym się także dla osób o podwyższonej wadze.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

Artykuł sponsorowany

bEpzCkmq
KOMENTARZE
(0)