Trwa ładowanie...
bEUSUZfV
Notowania
Przejdź na

Karolak wyrzucony za brak maseczki. Pinkas: właściwa reakcja. Gratuluję firmie, dba o klientów

Aktor Tomasz Karolak opublikował nagranie, na którym żali się, że został wyrzucony ze sklepu za brak maseczki. - Gdybym się dowiedział, jaka to jest firma, to rekomendowałbym robić tam zakupy. Gratuluję osobom, które zarządzają tą firmą oraz osobom, które podjęły taką decyzję - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" Jarosław Pinkas, główny inspektor sanitarny. - Nie będę komentował zachowania pana Tomasza Karolaka. Mam nadzieję, że nie jest to zachowanie powszechne, zapraszam pana Karolaka, żeby porozmawiał z osobami, które straciły swoich bliskich z powodu covidu - dodał.

535 reakcji
272
81
182
Podziel się
Komentarze (182)
zobacz więcej komentarzy (182)
bEUSUZgh
KOMENTARZE
(182)
Gość
rok temu
PANIE PINKAS, A CO PAN POWIE NA TEN NEWS? W połowie lipca do sklepu w Suwałkach weszła klientka bez maseczki i z tego powodu nie została obsłużona. Złożyła więc w komendzie policji zawiadomienie o wykroczeniu, a policja skierowała sprawę do sądu, z zarzurem wykroczenia przeciwko interesom konsumentów. Bo art 135 kw mówi, że prawo narusza ten, kto umyślnie, bez uzasadnionej przyczyny, odmawia sprzedaży towaru. Sąd Rejonowy w Suwałkach nakazał ekspedientce zapłacić 100 złotych kary. Linku nie podaję, zainteresowani tematem mogą sobie wygooglować. Panie Karolak, pański ruch.
Krakus
rok temu
Pinkas, tobie już dziękujemy- jedż na jacht ..
ela
rok temu
Jak nie chca nosic maseczek to niech siedza w domu. Myslalam ze ten aktor jest bardzej inteligentny.
bEUSUZgz
Katka
rok temu
To niesprawiedliwe, że nie umieraja na COVID niedowiarkowie, tylko osoby postronne. A tak ziemi by ulzylo i mądrych inaczej ubyło ku pożytkowi społeczenstwa.
🤣😷😷😷
rok temu
A lód gdzie trzyma GIS
...
Następna strona