Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|

Kiedy luzowanie obostrzeń? Ekspert nie pozostawia złudzeń

- Łatwo jest znieść obostrzenia, ale dużo trudniej jest zapanować nad tym, co się dzieje - mówi w programie "Newsroom" dr Konstanty Szułdrzyński, członek Rady Medycznej przy premierze ds. walki z COVID-19. Jego zdaniem nie należy spodziewać się luzowania obostrzeń w najbliższych dniach, raczej państwo powinno skupić się na realizowaniu programu szczepień. Szułdrzyński dodał jednak, że "to, że jemu się tak wydaje, nie oznacza od razu, że władza podejmie taką decyzję". - Wydaje mi się, że rozsądnie byłoby poczekać z otwieraniem galerii handlowych czy punktów usługowych - mówi dr Szułdrzyński. Tłumaczy, że poziom zachorowań oraz liczba zajętych miejsc w szpitalach nie napawa optymizmem, a system ochrony zdrowia już nie ma żadnego marginesu, który pozwalałby udźwignąć wzrost liczby chorych.

KOMENTARZE
(6)
Z pis
3 lata temu
Expert
07:22 29
3 lata temu
Yo.
Yo..
3 lata temu
W lato nie Będzie dobrze y
Marks...
3 lata temu
Uwaga ! przed nami IV fala pandemii , ta może zdziesiątkować ludzkość, wszak poprzednie trzy to preludium następnych... Jeżeli nastąpi poluzowanie w najmniejszym stopniu to tragedia w wymiarze ludzkim i gospodarczym... Efekt domina, czy to coś wam przypomina ... Każda ignorancja ma swoja cenę a ci co wprost szydzą z zaleceń już dzisiaj po cichu umierają , nie zaprotestują śmierci !!! Poprzednio też ostrzegałem a umierało mniej w I I II fali przyszła trzecia -niedowiarkowie i mamy efekt 300-600 zgonów !!! często w tzw. kwiecie wieku ... Zaostrzyć jeszcze bardziej, co najmniej do końca kwietnia !!! Raz rząd RP. MUSI POSŁUCHAĆ MOICH ZALECEŃ !!!
Marks...
3 lata temu
Uwaga ! przed nami IV fala pandemii , ta może zdziesiątkować ludzkość, wszak poprzednie trzy to preludium następnych... Jeżeli nastąpi poluzowanie w najmniejszym stopniu to tragedia w wymiarze ludzki i gospodarczym... Efekt domina, czy to coś przypomina ... Każda ignorancja ma swoja cenę a ci co wprost szydzą z zaleceń już dzisiaj po cichu umierają , nie zaprotestują śmierci !!! Poprzednio tez ostrzegałem a umierało mniej w I I II fali przyszła trzecia -niedowiarki i mamy efekt 300-600 zgonów !!! często w tzw. kwiecie wieku ... Zaostrzyć jeszcze bardziej, co najmniej do końca kwietnia !!! Raz rząd RP. MUSI POSŁUCHAĆ MOICH ZALECEŃ !!!