Trwa ładowanie...
bESlRKjp
Notowania
Przejdź na

Klientka nie miała maseczki, ekspedientka ukarana grzywną. "Ta osoba zasłużyła na nagrodę"

- Przepisy wydane na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów, zostały utworzone w oparciu o ustawę o zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi z 2008 roku. Te przepisy są niemal identyczne, jak na całym świecie, gdzie jest obowiązek zakrywania nosa i ust. Jeśli chodzi o wyrok w Suwałkach, to mam nadzieję, że sąd podejdzie do tego roztropnie. Egzekwujemy przepisy o zakrywaniu nosa i ust, namawiamy, aby od klientów egzekwowano takie przepisy. Mam też jednak do czynienia a zawiadomieniem. Policjanci musieli oddać to pod rozstrzygnięcie sądu. W mojej ocenie ta ekspedientka zasłużyła od kierownictwa swojego sklepu na nagrodę – mówił w programie "Newsroom" rzecznik Komendanta Głównego Policji, Mariusz Ciarka.

0
0
21
Podziel się
Komentarze (21)
zobacz więcej komentarzy (21)
bESlRKjB
KOMENTARZE
(21)
obywatel
rok temu
a mnie sie wydaje ze ten pan nie powinnien pracowac w policji bo zle interpletuje prawo
Pytam
rok temu
Rzecznik czasem nie powinien jak każdy policjant kierować się prawem? Jeśli Pan rzecznik zajmuje się ideologią powinien zmienić profesję.
Gips
rok temu
Płacenie grzywny ZA OSOBĘ NIEBĘDĄCĄ CZŁONKIEM RODZINY jest WYKROCZENIEM. Facet z ministerstwa zdrowia nawołuje do wykroczenia, co jest przestępstwem. Kulson komentuje i kwestionuje WYROK NIEZAWISŁEGO SĄDU. Parodia państwa.
bESlRKjT
adi
rok temu
Kara dla ekspedientki słuszna choć za mała a na miejscu pracodawcy zwolniłbym taką osobę bo ma złe nastawienie i nie szanuje klientów.
bez maski
rok temu
widzę idąc do sklepu, jak ludzie wyciągają te stare brudne maseczki, z kieszeni czy torebek, używane pewnie tygodniami, bo to tylko na chwilę do sklepu
...
Następna strona