Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kolejny etap odmrażania gospodarki. Otwarcie placówek dziennego pobytu

Po 25 maja będą mogły zostać otwarte placówki dziennego pobytu. - Umożliwiamy otwarcie placówek, a nie nakazujemy - zaznaczył wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Paweł Wdówik.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP Archiwum)
Wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Paweł Wdówik.

"Powoli wracamy do nowej normalności w dobie epidemii koronawirusa" - stwierdził w rozmowie z Polską Agencją Prasową wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Paweł Wdówik.

Chodzi o wznowienie działalności placówek wsparcia dziennego, dziennych domów i klubów seniora, domów pomocy, środowiskowych domów samopomocy i warsztatów terapii zajęciowej.

Będzie to możliwe w kolejnym etapie odmrażania gospodarki. Jak zapowiedział wiceminister będzie to możliwe po 25 maja.

"Tak jak w przypadku otwarcia instytucji opieki nad najmłodszymi dziećmi - umożliwiamy otwarcie placówek, a nie nakazujemy. Różne placówki mogą potrzebować mniej lub więcej czasu na przygotowanie się do wznowienia działalności i spełnienia wszystkich rekomendacji" - zaznaczył na łamach PAP Wdówik.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie, filmik? Wyślij go nam na #dziejesie

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
20-05-2020

EDEKSUPER !!! Ja głupi myślałem, że w momencie kiedy firmy znikają masowo z rynku a ludzie tracą pracę, sposobem na rozwiązanie problemu jest otwarcie … Czytaj całość

20-05-2020

klopsPo korona-wirusie wszystko musi ulec zmianie. Zaakceptowaliśmy świat zbudowany niby dla nas, a tak naprawdę dla tych, którzy go budowali. Dzisiaj … Czytaj całość

20-05-2020

Jusrysia2270Kiedy otwarte zostana place zabaw

Rozwiń komentarze (47)