Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Koronawirus uderzy w branżę ślubną. "Wiele firm nie przetrwa"

- Małe, jednoosobowe firmy przetrwają miesiąc, może dwa, ale nie pół roku - mówią w specjalnym programie money.pl i Wirtualnej Polski Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, działający w branży ślubnej. Jak podkreślali, przesunięcie sezonu to jedyna szansa dla wielu firm. - Mamy za sobą tłuste lata i ten, kto jest dobrym gospodarzem, zdołał odłożyć trochę kapitału - mówił Jabłoński. Jego zdaniem jednak bardzo wiele firm z branży nie przetrwa tego kryzysu.

06-04-2020
0
0
25
Podziel się
Komentarze (25)
zobacz więcej komentarzy (25)
KOMENTARZE
(25)
ZZZZZZZZZZZZZ...
2 lata temu
Święta skromnie, śluby i pogrzeby też. Nareszcie normalnie.
kkkk
2 lata temu
na allixpres suknia 1:1 za 400zl ta sama co w POLsce kosztuje 4tysie można można ale nie trzeba się lansować że moja córunia to bierze w najdroższej firmie w wawie jechaliśmy pół polski aby tam kupić sukienkę na raz hahahha
xyz23
2 lata temu
są tacy co inwestują a nie trzymają w skarpecie
romek
2 lata temu
i co z tego że ktoś ma odłożoną kasę na rok czy dwa, w biznes inwestuje się latami ktoś tego ie kuma jak mieszka z mamcią w domiu i mądry w słowach przez neta... spie;laj dzieciaku na swoją działalnośc zobaczysz jak to jest prowadzić biznes w polsce. Branża ślubna jest spalona do końca tego roku a kto wie czy nie kolejnego. Każdy kto w niej działa wie o czym mówię. No trudno będzie trzeba się przestawić na pogrzeby. Pozdrawiam filmowców i fotografów.
ryccho
2 lata temu
to dlaczego nasz rząd narzeka?
...
Następna strona