Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

- Przy kilkusetosobowych przyrostach liczby chorych to jest bardzo daleka perspektywa - tak o ewentualnym przywróceniu ruchu lotniczego i otwarciu granic mówi w programie WP "Koronawirus" minister zdrowia Łukasz Szumowski. Jak dodaje, otwarcie granic to dopiero czwarty etap odmrażania gospodarki. - Najpierw przejdźmy przez pierwszy, drugi i trzeci. Wtedy będziemy myśleli co z granicami - tłumaczy. Minister zdrowia tłumaczył, że należy spodziewać się podobnych ograniczeń jak te, które dziś znamy choćby z pojazdów komunikacji miejskiej. - Być może trzeba będzie pomyśleć o podobnym reżimie sanitarnym w liniach lotniczych - mówi. Ale podkreśla, że pytanie jest na dziś zdecydowanie "zbyt daleko wybiegające".

KOMENTARZE
(74)
Ziut_kA
4 lata temu
Kasy pisowski rząd na ochronę zdrowia nie znalazł, ale miliardy na TVP i dla Rydzyka (wyciągnięte z naszych portfeli podatniczych) i owszem. Inaczej wyglądałaby sytuacja, gdyby ministrem zdrowia był prawdziwy fachowiec!
Lily's
4 lata temu
Niektórzy powinni zamknąć się w czterech ścianach i nigdy nigdzie nie wychodzić. Najgorsza jest wszechogarniająca panika. Co dało zamknięcie lotnisk, granic, wielu innych różnych przybytków? Widać, że niewiele. Może więc lepiej normalnie żyć, dbać o higienę, nosić maseczki i w ten sposób walczyć z zarazkami.
Polak Mały
4 lata temu
A ja jestem pewien że te obostrzenia niedługo znikną i będę mógł znów polecieć na ukochaną Teneryfę.
Latający
4 lata temu
Więcej ludzi ginie na rowerach niż w katastrofach lotniczych. Samoloty wedle statystyk to najbezpieczniejszy środek transportu.
Katowiczanin
4 lata temu
Napewno pandemia nie ustąpi sama ! Znam market w Katowicach gdzie nie są stosowane wytyczne co do odległości i bezpiecznych strefach ludzie się przeciskają obok siebie bo droga wąska a na środku wyspy chodzi o CH Dąbrówka A jak myślicie jak będzie innych mniejszych miastach Na pewno fatalnie bo wszyscy to maja gdzieś !!!
...
Następna strona