Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac.
PRC
|
aktualizacja

Media Expert przejmuje znaną sieć. 26 sklepów zmieni szyld

47
Podziel się

Terg, właściciel sieci Media Expert, przejmuje grupę Norauto. Tym samym stanie się właścicielem 26 obiektów należących do spółki.

Media Expert przejmuje znaną sieć. 26 sklepów zmieni szyld
Media Expert (media expert)
bDTrLmsB

W budynkach przejętych przez właściciela popularnych marketów powstać mają sklepy z szyldem Media Expert - informuje portal eurobuildcee.com. Norauto to właściciel zarówno sieci sklepów, jak i serwisów samochodowych.

Terg wykupiła ich w sumie 26 w całym kraju - poinformował nas rzecznik Media Expert Michał Mystkowski.

Zobacz także: Tylko jedna sieć sprzedająca elektronikę i agd zapłaci podatek handlowy
bDTrLmsD

Nie podano do wiadomości publicznej na jaką kwotę wyceniono transakcję. Jej szczegóły ustalano od ponad roku.

W grudniu 2020 roki właściciel Media Expert spóła Terg złożyła do UOKiK-u wniosek o zgodę na przejęcie kontroli nad warszawską spółką Porea oraz na nabycie części mienia spółki Norauto Polska.

- Aktualnie oczekujemy na decyzję Prezesa tego urzędu - wskazuje Michał Mystkowski, rzecznik Media Expert. - Lokalizacje Norauto spełniają standardy naszej sieci odnośnie powierzchni i potencjału sprzedaży. Zgoda UOKiK pozwoli na włączenie 26 obiektów do naszej sieci i uruchomienie ich działalności pod szyldem Media Expert - przekazał money.pl.

bDTrLmsJ

Sieć Media Expert, w sklepach stacjonarnych, obsługuje niemal 70 mln klientów rocznie. Natomiast Media Expert jest jedną z najbardziej znanych na polskim rynku sklepów branży RTV, AGD. W kraju posiada niemal 500 punków sprzedaży.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTrLmte
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(47)
Tumitam
2 miesiące temu
Jedni drugich warci. Dziadostwo i oszustwo. Tyle w temacie
observer
2 miesiące temu
Norauto i Decathlon należą do grupy Auchan .....a tam się nie dzieje dobrze, też zamykają sklepy
Promocja
2 miesiące temu
Złożyłem reklamacje w media ekspert i do dziś a upływa 10 miesięcy nie dostałem odpowiedzi na moje pytania. Czuję się oszukany,ignorowany i nigdy już na mnie nie zarobią.
bDTrLmtf
Gii
2 miesiące temu
Zaczyna się...
esteta
2 miesiące temu
Nie wychwalać tej firmy. Zaszmaciła całą Polskę. Nie ma miasta, które by nie było obwieszone jej szpetnymi reklamami. A w Czersku np. cały dół pięknego niegdyś domu, poniemieckiego, owinięty kasetonami. Kraina parobków...
...
Następna strona