Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Michał Kołodziejczak idzie do polityki i zakłada partię

Michał Kołodziejczak, lider Agrounii, zakłada własną partię polityczną. Planuje też start w jesiennych wyborach parlamentarnych – informuje Radio ZET.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Lider Agrounii Michał Kołodziejczak

Partia Kołodziejczaka chce walczyć o głosy nie tylko rolników, ale przede wszystkim ludzi pracujących i zarabiających, często według niego pomijanych w polskiej polityce.

- Polska polityka potrzebuje nowej jakości, nowych elit i prawdy. Trudna dla mnie decyzja. Dziękuję za pierwsze głosy poparcia. Wiem, że jesienią będą ich miliony - napisał Kołodziejczak na Twitterze.

Obejrzyj: Przed eurowyborami Agro Unia zapowiada debatę. "Protesty to nie ta droga"

- Jest to partia skierowana do wszystkich, a szczególnie do tych, którzy nie chcą wchodzić na statek z rozbitkami Schetyny czy Kosiniaka- Kamysza – zapowiedział przewodniczący Agrounii.

Co znajdzie się w programie partii? Bezpieczeństwo żywności, budowa mieszkań socjalnych, likwidacja podatku dochodowego i pomoc ludziom, którzy znaleźli się w pętli zadłużenia.

Michał Kołodziejczak podczas protestu Agrounii w Warszawie.
Zarzuty dla lidera Agrounii. Michał Kołodziejczak mówi o próbie zastraszenia

Michał Kołodziejczak kilkakrotnie organizował akcje blokowania ulic, raz nawet zablokował wjazd do Warszawy. Zrzeszeni wokół niego rolnicy nie zgłosili zamiaru blokady, więc cała akcja nie spotkała się z sympatią zaskoczonych kierowców. Kolejne blokady były już odpowiednio wcześnie zgłaszane, ale i tak okazały się kontrowersyjne. Tak było wtedy, gdy rolnicy wysypywali owoce – tłumaczyli to tym, że ich sprzedaż jest nieopłacalna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: michał kołodziejczak, gospodarka, wiadomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-06-2019

LukiBędę głosował na chłopa 🤣

14-06-2019

asten gówniarz załozy partie o nazwie BURAKI GUMIAKI

14-06-2019

klajsterAlbo to słup tajnych służb albo samobójca.

Rozwiń komentarze (30)