Trwa ładowanie...
bEJVxOol
Notowania
Przejdź na

Nadchodzi długi weekend. Tam znajdziesz pokój na ostatnią chwilę, pustki w hotelach

Polacy ruszyli szturmem do znanych miejscowości wypoczynkowych na pierwszy długi weekend, w którym mogą działać hotele. Są jednak w Polsce lokalizacje, o których mało który wczasowicz wie, a mają sporo do zaoferowania. - Mogę polecić takie kierunki, jak, chociażby, Roztocze, okolice Zwierzyńca czy Suśca - poleca Anna Krygier z serwisu Nocowanie.pl. Noclegi można znaleźć również w dużych miastach. - W związku z tym, że dużo osób szuka pokojów w górach, to myślę, że dużo miejsc dla naszych turystów będzie jeszcze nad morzem - dodaje eksperta w programie "Newsroom" WP. Znalezienie pokoju na ostatnią chwilę jest zatem możliwe.

0
0
81
Podziel się
Komentarze (81)
zobacz więcej komentarzy (81)
bEJVxOox
KOMENTARZE
(81)
Janina
5 miesięcy temu
Koleżanka pojechała nad morze na długi weekend. Napisała mi, że tłumy, kolejki i korki. Nerwy i nic więcej. To było do przewidzenia. A ja? Dzieci już duże więc biorę urlop po długim weekendzie:) Spokoj, bez tłumów i kolejek. Coraz częściej tak planuję urlop i wyjazdy.
J23
5 miesięcy temu
Co za durnowatosc kogo stac na hotele?co to za robienie z Polaków bogaczy?Wiekszosc siedzi w swoich m3 i gapi się w telewizor.
Plażowicz123
5 miesięcy temu
Kiedy w końcu zostanie wprowadzona opłata na plaży od parawanu przecież to jest przywłaszczenie terenu dla siebie . Powinna być opłata minimum 20 zł za metr kwadratowy ogrodzonego parawanem .
bEJVxOoP
grabaż
5 miesięcy temu
Za Tuska czekaliśmy na nieboszczyków. Za PIS nieboszczycy czekają w kolejce do nas;-)
stop ecościem...
5 miesięcy temu
taa....to 500 zł za noc nie kusi?
...
Następna strona