Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|

Nie tylko Biedronka. Kolejne sieci handlowe na celowniku UOKiK

Co dziesiąta partia warzyw i owoców w sieciach handlowych miała błędną informację o kraju pochodzenia lub w ogóle takiej informacji nie miała - wynika z kontroli UOKiK. - Nie akceptujemy tego stanu rzeczy. Stąd wzmożone kontrole i nasze dalsze działania - mówi w programie "Money. To się liczy" Tomasz Chróstny, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Postępowanie w tej sprawie już się toczy przeciwko Jeronimo Martins. - Ale to nie jest jedyny przypadek. Jesteśmy w trakcie zbierania materiałów i przygotowujemy się do postępowań również w przypadku innych sieci handlowych - zapowiedział Tomasz Chróstny. Nie chciał jednak zdradzić, o jakie sieci chodzi. Podkreślił tylko, że Urząd poprosił już sklepy o dodatkowe wyjaśnienia.

2
Podziel się:
KOMENTARZE
(2)
Tepowe
4 lata temu
Jeszcze coś w Polsce funkcjonuje w miarę sprawnie ? .... NATYCHMIAST. zniszczyć, zaorać .........sprowadzić do przaśno -buraczanej rzeczywistości.
wojciech szym...
4 lata temu
Najwyższy czas ażeby kontrolerzy wzięli się za ceny we wszystkich sklepach, supermarkietach, jadłodajniach ze smażonymi rybkami i innych obiektach-to co robią ich właściciele to przysparza o "ból głowy". Chcą się jak najszybciej dorobić kosztem zubożenia mieszkańców.