Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Rząd zmienia projekt "piątki dla zwierząt", co sądzą o tym rolnicy? - To powoduje tylko niepokój. Nie tylko u mnie, ale u wielu rolników. Takie działanie spowoduje, że rolnik, który będzie miał do sprzedania krowę, dostanie od państwa 500 zł dopłaty, to nie sprzeda jej na ubój rytualny. W tym samym czasie ubojnie rytualne, które przez wiele lat zdobywały rynki, przestaną funkcjonować. My je stracimy. Jako rolnicy, nie będziemy konkurencyjni z rolnikami z zagranicy - powiedział Michał Kołodziejczak, prezes AgroUnii. - To jest nie do pomyślenia, że poseł Marek Suski wypowiada się z takim lekceważeniem. Trzeba mu powiesić banery, że jest podwójnym zdrajcą. Jeśli ktoś raz się pomyli, to nie oznacza, że chciał źle, może się pomylił. Jednak gdy ktoś robi to drugi raz, to robi to z pełną premedytacją. Tak działa Marek Suski. Bezczelnie chce się przypodobać prezesowi PiS - dodał.

7
Podziel się:
KOMENTARZE
(7)
darina
3 lata temu
Ubój rytualny powinien byc juz dawno temu zabroniony.
Agnieszka
3 lata temu
Powiem tylko tyle, że piątka powinna byc już dawno ogarnięta, niestety nie jest. Patrząc na to wszystko to mam wrazenie. pis nie chce przepchnąć ej piatki a powinien,,, tylko to jest pretekst do podziału ludzi
anonim
3 lata temu
Ubój rytualny powinien byc juz dawno temu zabroniony.
Naukowiec
3 lata temu
Panie Michale dziękuję za poparcie polskich rolników. Moi dziadkowie też pochodzili ze wsi i wiem jaka jest tam ciężka praca i małe pieniądze. Polska wieś potrzebuje więcej takich ludzi jak Pan!
anonim
3 lata temu
Ludzie nawet nie zdajecie sobie sprawy, jakie mieso jecie z uboju..