Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Artykuł Sponsorowany
|

Nowe wyzwania bezpieczeństwa

2
Podziel się:

Pandemia wpłynęła na nasze codzienne nawyki. Ludzie zwracają jeszcze większą uwagę na higienę. Zmiany wpłynęły na funkcjonowanie zarówno tych obiektów handlowych, które działały w okresie najbardziej surowych obostrzeń, jak i tych powracające do działalności. Przedsiębiorcy i pracownicy skupiają się na wdrożeniu nowych zasad i procedur, które zapewnią bezpieczeństwo Klientom.

Nowe wyzwania bezpieczeństwa
(materiał klienta)
bEsmWlRx

Artykuł sponsorowany

Obok bezpieczeństwa Klientów nie mniej ważne, a może nawet ważniejsze jest komfort pracy pracowników – bez nich sklep, restauracja, placówka edukacyjna czy przychodnia nie będzie w stanie funkcjonować.

Safe Shopping - chroń zdrowie!

Zagadnień związanych z ochroną zdrowia jest bardzo dużo: dezynfekcja powierzchni, oczyszczanie powietrza, higiena rąk, dystans między Klientami i stanowiskami pracy. Przepisy, które zostały zaproponowane przez rząd są bardzo restrykcyjne, a cena za ich nieprzestrzeganie jest wysoka, wszak chodzi o zdrowie, a w niektórych wypadkach, także życie ludzkie.

bEsmWlRz

Z myślą o kompleksowej ochronie przed zagrożeniami związanymi z koronawirusem, a także innymi patogenami i szkodliwymi substancjami firma ES SYSTEM K opracowała ofertę Safe Shopping. Odpowiada ona na podstawowe potrzeby lokali usługowych, gastronomicznych, obiektów handlowych i użyteczności publicznej.

Artykuły Safe Hands dla bezpieczeństwa Twoich rąk!

Artykułem pierwszej potrzeby stały się środki do dezynfekcji rąk, jednak oprócz samego płynu czy żelu, problemem staje się zachęcenie Klientów do korzystania z nich. W wielu sklepach mamy do czynienia z dozownikami, które nie są przystosowane do użytkowników - często zawieszane na niestabilnych mocowaniach. Ich nieestetyczny wygląd, wpływa negatywnie na reakcje Klientów.

Z rozwiązaniem problemu nieprzystosowanych dozowników, przychodzi ES SYSTEM K, który jako jedna z nielicznych firm na rynku, oferuje nowoczesne dozowniki z linii Safe Hands. Argumentem przemawiającym za ofertą polskiej firmy, jest z pewnością niebanalny wygląd urządzeń, dodatkowo są to trwałe oraz funkcjonalne urządzenia zapewniające bezdotykową aplikację. Z pewnością zamontowanie takiego dozownika wpłynie pozytywnie na postrzeganie Twojego lokalu.

bEsmWlRF

Zadbaj o zdrowie z ES SYSTEM K

Kolejny aspekt, który wzięła na warsztat firma ES SYSTEM K to jakość powietrza. Wirus przenosi się drogą kropelkową, dlatego regularna wymiana powietrza w pomieszczeniach staje się jedną z metod pozwalających na zminimalizowanie zagrożenia. Urządzeniem, które idealnie sprawdzi się do oczyszczania powietrza, są oczyszczacze z linii Safe Air. Te atestowane urządzenia zapewniają filtrację powietrza o skuteczności 99,998% - osiągnięcia urządzenia są potwierdzone przez Polski Instytut Badawczy.

Wysoką skutecznością w dezynfekcji powierzchni, jak i również powietrza są lampy z linii Care Light. Specjalne świetlówki emitujące promieniowanie UV-C, pozwalają wyeliminować bakterie, wirusy oraz zarodniki pleśni i grzybów. W ofercie producenta są zarówno lampy oddziaływania bezpośredniego, jak i przepływowego.

Dzięki zróżnicowanej ofercie proponowanej przez polskiego producenta lokale, sklepy czy instytucje znajdą rozwiązania odpowiadające ich potrzebom. Rozbudowana oferta pozwala dobrać urządzenie dopasowane do natężenia ruchu oraz powierzchni lokalu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie ES SYSTEM K.

bEsmWlRG

Artykuł sponsorowany

bEsmWlSa
KOMENTARZE
(2)
bigger
rok temu
i to jest polska firma? Nie do wiary...
Omen
rok temu
Firmy handlowe już dawno wdrożyły środki ostrożności, teraz trzeba mocno działać z marketingiem i ofertą żeby ratować sprzedaż. Covid był na tapecie w marcu i kwietniu a nie teraz