Trwa ładowanie...
bErNxvUB

Notowania

Przejdź na

Odmrażanie gospodarki. "Dziś nie ma planów cofania się"

W weekend padł rekord nowych zakażeń koronawirusem. W sobotę i w niedzielę potwierdzono zakażenie u ponad 1100 osób. Czy odmrażanie nie nastąpiło zbyt wcześnie? - zapytaliśmy wicepremier i minister rozwoju Jadwigę Emilewicz w programie "Money. To się liczy". - Mamy do czynienia ze wzrostem zachorowań, ale jednak charakterystycznym, ograniczonym do konkretnych zakładów pracy - tłumaczyła, dodając, że są to kopalnie oraz Mazowsze. - Nie mamy skokowego wzrostu, nie mamy problemu jeśli chodzi o dostępność szpitali, respiratorów i odpowiedniej służby zdrowia, więc ja nie powiedziałabym, że zaczęliśmy ten proces zbyt wcześnie - odpowiedziała wicepremier. I ponownie zaapelowała: - Przestrzegajmy zaleceń związanych z ochroną osobistą, utrzymywaniem dystansu, dezynfekcją, myciem rąk, nietłoczeniem się w środkach komunikacji, bądźmy ostrożni w miejscach, gdzie przebywa nas więcej. Wówczas będziemy mogli powiedzieć, że kontrolujemy odpowiedni stan przebiegu epidemii -...

rozwiń
0
0
584
Podziel się
Komentarze (584)
zobacz więcej komentarzy (584)
bErNxvUN
KOMENTARZE
(584)
ko
rok temu
Piękna i głucha jak pień - ogłuszył ją sam pokurcz
antyk
rok temu
Jakim cudem można zrobić wywiad z głuchą? Na dodatek szamciarą, hipokrytką, kłamcą i wstrętną konformistką?! Dobrze chociaż, że tym razem sutki jej nie sterczą - pewnie nie miała czasu by ją ktoś na zapleczu pomiąchał.
Ilich
rok temu
W tym uniesieniu Emilka przypomina Nadiezde Krupska przemawiajaca do robotnikow moskiewskich na wiecu....
bErNxvVf
moje wątki
rok temu
Z tą liczbą zakażeń to jakaś ściema. Przecież Pan Premier w Sejmie, przy okazji wotum zaufania dla swojego rządu ogłosił przecież, że radzimy sobie z nim najlepiej w Europie. Ja tu nie wierzyć w prawdomówność pana Premiera. Chyba, że ... to co on mówił to dopiero była ściema.
moje wątki
rok temu
Co jest ? Czy ten koronawirus nie ogląda TVP ? Przecież tam Pan Prezydent już dawno ogłosił, że z nim wygraliśmy !
...
Następna strona