Trwa ładowanie...
bErXcBxh

Notowania

Przejdź na

Odmrażanie gospodarki. "Jestem spokojny o galerie handlowe"

- Chcemy dać klientom możliwość kupowania w świecie wirtualnym, jak i w sklepach tradycyjnych. Nasze funkcjonowanie jest odpowiedzią na to wyzwanie. 30 proc. naszego biznesu to jest e-commerce. Co do przyszłości my jesteśmy zadowoleni z postępów w rozmowach, które prowadzimy z wynajmującymi. Zasadnicza większość umów została renegocjowana. Spotykamy się z dużym zrozumieniem. Jestem spokojny co do końcowego wyniku. Galerie handlowe nie znikną, ale będą zmieniały swoją funkcję i rolę - mówił w programie specjalnym w Wirtualnej Polsce Marcin Czyczerski, prezes CCC.

0
0
160
Podziel się
Komentarze (160)
zobacz więcej komentarzy (160)
bErXcBxt
KOMENTARZE
(160)
ee
rok temu
Prezes CCC ,a mowi CC
tr
rok temu
Szczerze to nigdy tam nic nie kupilem.
Adzj
rok temu
Kupiłem kiedyś kilka par butów. Ostatnie ponad 3 lata temu i to był ostatni zakup. Fasony lasockiego są okey, ale jakość to już inna sprawa. Spody wytrzymują pół roku chodzenia. Po miesiącu oddałem do reklamacji. Oczywiście reklamacja nie uznana. Opinia ccc, źle użytkowanie. Dla mnie ten sklep może nie istnieć- szkoda pieniędzy.
bErXcBxL
żółtek
rok temu
Niby stop hejt, a pierwsze pokazywane komentarze to żółć
Mariella
rok temu
Wpoili polakom że to tanie i dobre.I jakośc najlepsza.Psuje sie kazda para czy ti dziecku czy kobiecie .Odpisują i opisują na kolanie i nie chcą wypuścić klienta więc czasem kazą wybrać inną patę niewazme czy to źonie czy kochance Sztuka dla sztuki.
...
Następna strona