Trwa ładowanie...
bEpwSuZN

Notowania

Przejdź na

Odmrażanie gospodarki. Otwarte kawiarnie. "Nie będziemy się otwierać dla 10 osób"

- Przyglądamy się rządowym rekomendacjom. Ostatnio ukazał się opis przyszłości. Przewiduje on 15 metrów kwadratowych na jednego klienta, czyli dziesięć razy mniej niż jest dzisiaj. To tak, jakby wsadzić do dużego samolotu 3 pasażerów i mówić, aby zaczęły latać. Nie tak się umawialiśmy z centrami handlowymi. W tej sytuacji prowadzenie działalności nie ma sensu – mówił w "Money. To się liczy" Adam Ringier, Green Cafe Nero. - Mniej stolików to większe rozrzedzenie. Jeżeli chcemy utrzymać się powyżej poziomu wody, to nie będziemy otwierać kawiarni dla 10 osób. Wyjściem jest rozmowa z wynajmującymi. Niektórzy to rozumieją, a niektórzy nie. Nie ma tej samej wartości, jeśli mamy 8-10 klientów na sali – dodał.

214 reakcji
125
45
44
Podziel się
Komentarze (44)
zobacz więcej komentarzy (44)
bEpwSuZZ
KOMENTARZE
(44)
Duke
rok temu
Otwierać wszystko, jak ludzie będą się zarażać i umierać to niech się potem leczą tam gdzie się zarazili czyli w marketach, kawiarniach, kwiaciarniach itd. I wszyscy szczęśliwi, zgadza się?
Beka
rok temu
Na szczęście mam w domu dobry Express do kawy 😂
to straszne
rok temu
Po prostu straszne. Z pewnością doprowadzi to do upadku ludzkości. Proponuję zastosować nowatorskie miary biznesowe: człowieko-centymetr-kwadratowy i filiżanko-milimetr-kwadratowy. Do jakiego stopnia można się cofać w rozwoju? Nawet w sowietskim sojuzie takich rzeczy nie wymyślono.
bEpwSvar
kiol
rok temu
Myślę, że czas na obostrzenia najpierw dla Dudy, a później dla całego PiSlandu. Ludzie ich pogonią tylko co w zamian..?
most
rok temu
""Nie będziemy się otwierać dla 10 osób", to nie otwieraj i o wuja ten lament
...
Następna strona