Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Unia Europejska rekomenduje otwarcie granic Schengen od 1 lipca. Łukasza Szumowskiego, ministra zdrowia, poprosiliśmy o komentarz, czy jego zdaniem Polska jest na to gotowa. - Zobaczymy, sytuacja zmienia się dynamicznie. Widzimy, co dzieje się na Śląsku czy w różnych fabrykach. Wiemy, że ochrona granic dużo dała. Minister Kamiński z całym zespołem analizuje sytuację i niedługo poznamy wyniki tych analiz - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" minister Łukasz Szumowski. - Pełne otwarcie granic jest na pewno bardzo istotnym elementem, który może wpływać na epidemię. W Grecji przez to pojawiły się nowe ogniska. Trzeba to wszystko przeanalizować - dodał.

KOMENTARZE
(173)
dania43
4 lata temu
Vicepremier twierdzi coś innego : "...- 30 czerwca wskazywany jest jako czas otwarcia granic europejskich. Nie sądzę, że Polska powinna zwlekać dłużej – zdradza w rozmowie z Interią wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz..."
der
4 lata temu
Bzdury jakieś.Niemcy otwierają się np na Islandię 15.06. Ludzie przylecą przez Berlin nie przez Warszawę. I co z zakazu jak można wjechac przez Litwe , Niemcy , Danię....?? To ja mam coś z głową czy Pan?
Elka
4 lata temu
Dlaczego ten facet wiecznie jest czerwony i wygląda na wciętego
Elka
4 lata temu
Dlaczego ten facet wiecznie jest czerwony i wygląda na wciętego
Wyborca PiS
4 lata temu
Skończcie ściemniać i granice otwierać. Co to za szopka? Granice powinny być otwarte już od 15 czerwca.
...
Następna strona