Trwa ładowanie...
bErLzLLV

Notowania

Przejdź na

Państwowa sieć handlowa. Szefowa POHiD komentuje

- Każda nowa sieć zaostrza konkurencję i będzie to miało pozytywny wpływ z perspektywy klienta - tak pomysł powołania państwowej sieci handlowej komentuje Renata Juszkiewicz, szefowa Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji. Jak przyznaje, jest to dla niej o tyle ciekawa informacja, że podobny system nie funkcjonuje w żadnym innym kraju na świecie. - Ewentualnie w miarę podobny mechanizm działa na Węgrzech, ale dotyczy tylko sprzedaży pojedynczych towarów przez państwo - mówi Juszkiewicz. I dodaje, że jest to "ewenement na skalę światową". Wciąż jednak niewiele o nim wiadomo. Zdaniem szefowej POHiD obecnie sieci handlowe bardzo mocno konkurują na rynku i trudno będzie państwowemu holdingowi przejąć którąkolwiek z działających sieci.

0
0
41
Podziel się
Komentarze (41)
zobacz więcej komentarzy (41)
bErLzLMh
KOMENTARZE
(41)
tomtom67
rok temu
Tak dbacie o Polskie sieci handlowe to czemu Duda lansuje się w Biedronce. Były sklepy PSS Społem, będą PIS Społem
xyz
rok temu
Państwowe znaczy się moje trochę też i każdego pracownika który będzie tam pracował. Jeżeli ktoś zabierze coś do domu z firmy, cokolwiek to przecież nie kradnie bo jak można ukraść swoją własność;-)
Rynkowy
rok temu
Kto będzie do TEGO wynalazku dopłacał. Takie centrale handlowe były za komuny i upadły. Może w ogóle wprowadzić PRL-owskie ustawodawstwo za jednym zamachem zamiast rozkładać na raty.
bErLzLMz
brzechwa
rok temu
Gdy zostanę prezydentem, to przydzielę wszystkim rentę. Zbudujemy jeszcze jeden nowy dom. Zbudujemy autostrady, polskie drogi i układy. Będzie praca dla was i dla waszych żon. Gdy zostanę prezydentem, to każdemu podam rękę. W trzy miesiące zbudujemy w Polsce raj. I powrócą PGRy i furmanki i rowery. W kalendarzu będzie tylko miesiąc maj.
Co ja gdyż d ...
rok temu
Czy pochód pierwszomajowy będzie zastąpiony obowiązkowym pochodem dnia obchodów żołnierzy wyklętych?!
...
Następna strona