Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Pensja minimalna. "Dużo trudnych decyzji przed przedsiębiorcami"

- Bardzo dużo trudnych decyzji przed przedsiębiorcami. Musimy pamiętać, że to podwyżka o 30 proc. do końca roku dla przedsiębiorców. Można to zrobić, redukując etaty lub usprawniając pracę tam, gdzie to jest możliwe. Prawdopodobnie pracodawcy, którzy zatrudniają wielu pracowników na takich warunkach, nie mają za dużego pola do popisu, jeśli chodzi o automatyzację pracy. Polscy przedsiębiorcy będą się mierzyć z tematem - mówiła w programie "Money. To się liczy" Katarzyna Lorenc, ekspert ds. rynku pracy BCC.

KOMENTARZE
(421)
Janusz
4 lata temu
Wina jest obopólna; w państwie czuć komunizm i złodziejstwo stalinowski smród ciągnie się za nami od 2 W Ś i widać to w mentalności , prawie pracy we wszystkim. Ponadto u nas Dziady musza się nachapac a janusz tyra za najniższa
Jan 77777
4 lata temu
Jak nie stać zapłacić najniższa krajowa to niech zamykają firmę .Brakuje pracowników to się przejdzie tam gdzie płacą więcej .
TMP
4 lata temu
Takie decyzje mogli podjąć jedynie Ci, którzy nie mają nawet znikomego pojęcia w jaki sposób prowadzi się biznes w polskich warunkach
Ewa
4 lata temu
Jestem z Łomży do tej pory ZUS nie wypłacił 500+ dla niepełnosprawnych. Wszystkie papiery złożyłam UWAGA -25 września. Mam decyzję nie zdolna do samodzielnej egzystencji. Może tym niech się media zajmą.
Adni
4 lata temu
Może wreszcie pracodawcy popatrzą kto pracuję a kto się obija. Zostaną ci co pracują.
...
Następna strona